Plotka: Elden Ring otrzyma tryb multiplayer w stylu Dark Souls. Nowe informacje

Wincenty Wawrzyniak
2021/03/05 16:10
0
0

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat Elden Ring. Jeśli im wierzyć, otrzymamy tryb multiplayer w stylu Dark Souls, mechanikę klas postaci i rozbudowany kreator.

Kilka dni temu do sieci wyciekł zwiastun rozgrywki z gry Elden Ring. Teraz w sieci pojawiły się nowe informacje – uzyskaliśmy kilka interesujących konkretów, które brzmią całkiem wiarygodnie i pochodzą (podajemy za serwisem Wccftech) od użytkownika o pseudonimie Omnipotent z forum Reset Era. Jeśli więc wierzyć najnowszym doniesieniom, Elden Ring zaoferuje tryb wieloosobowy w stylu serii Dark Souls. To dobra wiadomość szczególnie dla tych, którym brakowało funkcji sieciowych w ostatnim dziele studia FromSoftware, czyli grze Sekiro: Shadows Die Twice. To jednak nie wszystko.

Plotka: Elden Ring otrzyma tryb multiplayer w stylu Dark Souls. Nowe informacje

Oprócz tego mamy bowiem otrzymać rozbudowany system kreacji głównego bohatera i mechanikę klas postaci. Użytkownik zaznacza, że w obu przypadkach – podobnie, jak w przypadku trybu multiplayer – deweloperzy mają wykorzystać pomysły znane z cyklu Dark Souls. Jedną z klas będziemy mogli wybrać już na samym początku zabawy, aczkolwiek z czasem gra będzie coraz bardziej ograniczać swobodę w kwestii rozwoju bohatera. Ponadto Elden Ring ma być bardziej kolorowe.

GramTV przedstawia:

Omnipotent wyjaśnił, co to ma oznaczać; z jednej strony otrzymamy oczywiście sporo mrocznych elementów i ciemniejszą paletę barw, ale FromSoftware chce, aby świat gry tętnił życiem. Brzmi dobrze? Przypominamy, że Elden Ring ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!