Nowy gameplay trailer Elden Ring krąży po sieci

LM
2021/03/01 15:25
2
0

Bandai Namco szykuje się do pierwszej prezentacji rozgrywki w Elden Ring, a tymczasem fragmenty zwiastuna już obiegają grono zainteresowanych.

Nowy gameplay trailer Elden Ring krąży po sieci

Wygląda na to, że niedawne pogłoski wieszczące rychły pokaz Elden Ring znalazły solidne potwierdzenie. Bandai Namco faktycznie szykuje prezentację najnowszej gry studia From Software i chociaż nie znamy jeszcze konkretnego terminu, to krążący po sieci fragment zwiastuna sugeruje, że pojawi się niebawem. Jak podaje redakcja Video Game Chronicle, wyciek utrzymano w gronie fanów twórczości From Software, a groźba działań prawnych ze strony wydawcy skutecznie powstrzymuje graczy przed publicznym udostępnieniem.

GramTV przedstawia:

Redakcja przekonuje jednak, że materiał widziała i chociaż był to jedynie fragment z zaplanowanego przez Bandai Namco zwiastuna, to znalazło się na nim nieco rozgrywki. Oczywiście VGC nie mogło ujawnić zbyt wiele, ale jest to bez wątpienia pierwszy publiczny pokaz gameplayu, na którym pojawi się m.in. walka z końskiego grzbietu. Jedno jest pewne – jeśli pokaz wyciekł do sieci, to jego premiera może odbyć się nawet dzisiaj. Pozostaje cierpliwie czekać.

Elden Ring zmierza na PC i konsole. Na razie bez oficjalnej daty premiery.

Komentarze
2
Korzon
Gramowicz
02/03/2021 07:10
JakiśNick napisał:

To w końcu krąży po sieci czy utrzymano w gronie fanów? Dopóki nie podacie linka do filmu to szkoda pisać newsa.

​Ja już widziałem ten gameplay i uwierz on istnieje naprawdę ;) jest pokazany smok, jazda konna, powróci magia i "rolle" :D pozdrawiam 

JakiśNick
Gramowicz
01/03/2021 17:22

To w końcu krąży po sieci czy utrzymano w gronie fanów? Dopóki nie podacie linka do filmu to szkoda pisać newsa.