Tajemnica Przyjaciół odkryta po latach. Fani dziwią się, jak mogli to przeoczyć

Radosław Krajewski
2021/02/27 14:10

Okazuje się, że 17 lat po zakończeniu Przyjaciół fani wciąż znajdują nowe szczegóły, które zmieniają odbiór serialu.

Tajemnica Przyjaciół odkryta po latach. Fani dziwią się, jak mogli to przeoczyćPrzyjaciele to jeden z tych kultowych seriali, które zna każdy i o którym powiedziano już niemal wszystko. Jak się jednak okazuje, to niemal jest tu kluczowe, bo właśnie odkryto nowy szczegół, o którym nikt nie wiedział lub nie zdawał sobie sprawy od ponad 17 lat. Przez ostatni tydzień TikTok żył nagraniem użytkownika cts.trphe, który przedstawił zaskakującą tezę o grze aktorskiej Jennifer Aniston. Ostrzegł oglądających, że jego teoria może zrujnować odbiór serialu zagorzałym fanom, dlatego jeżeli naprawdę lubicie postać Rachel, zastanówcie się, czy chcecie poznać długo skrywany sekret stojący za tą postacią.

TikToker zauważył, że Jennifer Aniston w charakterystyczny sposób chrząka przed wypowiadaniem kwestii swojej bohaterki. Niemal każdy dialog Rachel poprzedzony jest odchrząknięciem, które w samym serialu jest trudne do wychwycenia. Autor teorii wskazuje, że jest to rodzaj tiku aktorki, który występuje przed każdym wypowiadanym dialogiem. cts.trphe podaje, że to bardzo specyficzny nawyk i trudno go nie zauważyć, gdy już się o nim wie.

W internecie od razu wybuchła dyskusja, na ile chrząkanie Aniston to kreacja postaci Rachel, a ile jest to sposób jej gry aktorskiej. Pojawiło się wielu zwolenników obu teorii, którzy nie potrafią dojść do wspólnych wniosków. Niezależnie od powodu, poznanie tego faktu z pewnością zmieni sposób oglądania Przyjaciół już na zawsze.

GramTV przedstawia:

A jeżeli jesteście prawdziwymi fanami tego kultowego serialu, zapraszamy do rozwiązania quizu z wymagającymi pytaniami, na które tylko wielbiciele serialu znają odpowiedzi.

Komentarze
1
lnsane
Gramowicz
28/02/2021 13:32

"Tajemnica Przyjaciół odkryta po latach."

No... więc gdzie ta "tajemnica"?