Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Returnal na PS5 z nowym zwiastunem. Twórcy przedstawiają tajemniczy świat gry

Mikołaj Ciesielski
2021/02/25 08:30

Planeta Atropos nie ułatwi zadania bohaterce.

Returnal na PS5 z nowym zwiastunem. Twórcy przedstawiają tajemniczy świat gry

Returnal miało pojawić się na PlayStation 5 już w przyszłym miesiącu, ale pod koniec stycznia studio Housemarque poinformowało, że gra nie zadebiutuje w terminie. Deweloperzy postanowili po raz kolejny przypomnieć graczom o swojej produkcji, ale tym razem w nieco przyjemniejszy sposób. Twórcy opublikowali nowy zwiastun, na którym zaprezentowano tajemniczy oraz nieustannie zmieniający się świat gry Returnal.

Główna bohaterka, Selene, w wyniku awaryjnego lądowania trafia na obcą planetę o nazwie Atropos, na której znajdują się pozostałości pradawnej cywilizacji. Kobieta zostaje uwięziona w pętli, a śmierć postaci oznacza rozpoczęcie eksploracji od zera. Za każdym razem zwiedzimy jednak nieco inne lokacje, co prezentuje najnowszy zwiastun.

Widzimy, jak pustynne obszary zmieniają się w zasypane śniegiem tereny. Selene reaguje na zmiany otoczenia, a jej celem jest odkrycie sekretów, które kryje w sobie planeta Atropos. Tylko w ten sposób bohaterka ma szansę przetrwać.

Returnal zmierza wyłącznie na konsolę PlayStation 5. Premiera gry zaplanowana jest na 30 kwietnia 2021 roku. Twórcy określają swoją produkcję jako trzecioosobową strzelankę roguelike, która przywodzi na myśl gatunek bullet hell shooterów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!