Wonder Woman 1984 trafi do HBO GO! Znamy polską datę premiery

Radosław Krajewski
2021/02/22 13:10

Za niespełna półtora miesiąca w serwisie HBO GO zadebiutuje druga część przygód Wonder Woman.

Wonder Woman 1984 trafi do HBO GO! Znamy polską datę premieryHBO Polska ogłosiło, że Wonder Woman 1984 zadebiutuje na platformie HBO GO już 1 kwietnia. Będzie to polska premiera filmu na streamingu, dlatego niewykluczone, że jeszcze w marcu superprodukcja pojawi się na ekranach polskich kin. Przypomnijmy, że druga część Wonder Woman pojawiła się na HBO Max 25 grudnia ubiegłego roku. Tego dnia film zadebiutował również w kinach w wielu krajach. Pomimo niedawnego zniesienia obostrzeń, w tym możliwości otwarcia kin, multipleksy nie zdecydowały się na wznowienie działalności swoich placówek. Nie wiadomo, czy sytuacja ta się zmieni w marcu, dlatego polska premiera na HBO GO z pewnością ucieszy wiele osób, które czekają na to widowisko.

Pierwsze recenzje Wonder Woman 1984 zapowiadały hit na miarę poprzedniej części. Jednak tuż po premierze średnia ocena w serwisach filmowych nie zwiastowała dobrego filmu. Ogromnym rozczarowaniem były także wynikiem finansowe, które pomimo najlepszego otwarcia w czasie pandemii, film nie przyciągnął przed ekrany kinowe zbyt wiele osób. Powodem takiego stanu rzeczy było piractwo i rekordowa liczba pobrań najnowszego filmu DC Comics.

Akcja filmu przenosi się do lat 80. XX wieku. W swojej następnej filmowej przygodzie Wonder Woman stawia czoło dwojgu zupełnie nowym przeciwnikom: Maxowi Lordowi i The Cheetah. W obsadzie są: Gal Gadot jako Wonder Woman, Chris Pine jako Steve Trevor, Kristen Wiig jako The Cheetah, Pedro Pascal jako Max Lord, Robin Wright jako Antiope i Connie Nielsen jako Hippolita.

GramTV przedstawia:

W produkcji jest już trzecia część serii, za którą odpowiadać będzie reżyserka dwóch poprzednich odsłon, Patty Jenkins.

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
22/02/2021 23:18

Bardzo słaby film.

Kash28
Gramowicz
22/02/2021 14:27

Największy gniot jaki w życiu widziałem. Niestety ale nawet znaczna część efektów się nie broni bo wygląda jak z lat 80:XD Chyba że to taki zamysł był. Sam film bije tandetą i sztucznością na każdym kroku, znaczna część dialogów... No recytowana a nie grana... Poziom słabyyyy. Pierwsza część była naprawdę fajna i miała w sobie moc... To coś... Dramaaaa... Oczywiście zapewne nie którym się spodoba... Nie polecam, a jestem fanem MCU i DCU...