Hailee Steinfeld w scenie akcji z Hawkeye. Nowe zdjęcia z planu produkcji

Radosław Krajewski
2021/02/12 13:55

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia pokazujące Hailee Steinfeld i Jeremy’ego Rennera podczas prac nad serialem Hawkeye.

Hailee Steinfeld w scenie akcji z Hawkeye. Nowe zdjęcia z planu produkcji

W Atlancie trwają zdjęcia do kolejnego serialu Marvela. Tym razem możemy przyjrzeć się, jak Kate Bishop grana przez Hailee Steinfeld prezentuje się w superbohaterskim kostiumie strzelając z łuku. Już wcześniej mogliśmy zobaczyć jak Steinfeld wygląda w pełnym stroju. Niestety aktorka musi jedynie naciągnąć cięciwę i udawać, że wylatuje z niej strzała, gdyż tak jak w poprzednich filmach z Hawkeyem, strzały zostaną dodane cyfrowo w postprodukcji. Pojawiło się również kilka nowych ujęć Clinta Bartona, w którego wciela się Jeremy Renner. Wszystkie nowe zdjęcia znajdziecie pod tym adresem.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Szczegóły dotyczące fabuły nie są na razie znane. Wiemy jedynie, że Hawkeye będzie szkolił młodą uczennicę na swoją następczynię. Łucznicy będą walczyć z Clownem, znanym jako Kazimierz Kazimierczak granym przez Fra Fee. Jest on brutalnym przestępcą, który pracuje dla mafijnych bossów w Nowym Jorku.

Pierwszy sezon będzie liczył sześć odcinków, które zostaną wyreżyserowane przez Amber Finlayson, Katie Ellwood i Rhysa Thomasa. Hawkeye zadebiutuje na Disney+ jesienią bieżącego roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!