Trylogia Hitman pod jednym dachem. Możecie przenieść lokacje ze Steam

LM
2021/02/19 15:35

IO Interactive przygotowało specjalną procedurę, która pozwoli bez dodatkowych opłat bawić się z kompletną trylogią Hitman na Epic Games Store.

Trylogia Hitman pod jednym dachem. Możecie przenieść lokacje ze Steam

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami deweloperzy ze studia IO Interactive przygotowali specjalne rozwiązanie dla fanów marki Hitman na PC, które pozwoli im przenieść zakupione wcześniej na Steam gry do Hitman 3 dostępnego na razie wyłącznie na Epic Games Store. Wszystko to oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat z poziomu powiązanego z serią konta IOI Account. Zainteresowanych transferem odsyłamy pod ten adres, gdzie przejdą proces krok po kroku, by cieszyć się z kompletnej trylogii z poziomu pojedynczej aplikacji.

GramTV przedstawia:

Hitman 3 zadebiutował 20 stycznia na PC i konsolach, ale fanom nie spodobało się, że wydawana dotąd na Steam seria na jakiś czas porzuci serwery Valve na korzyść Epic Games Store. Początkowo twórcy zamierzali zaoferować dwie poprzednie odsłony cyklu w znacznie obniżonych cenach, by gracze mogli korzystać ze wszystkich lokacji z poziomu Hitmana 3, ale wobec roszczeń fanów zdecydowali się na bezpłatne rozwiązanie.

Abstrahując od modelu wydawniczego Hitman 3 został bardzo ciepło przyjęty zarówno przez krytyków, jak i samych graczy. Naszą recenzję Hitman 3 na PC znajdziecie tutaj.

Komentarze
1
Shimonu22
Gramowicz
25/02/2021 07:36

Będzie nie na temat ale... 

Do jasnej niebieskiej nie macie lepszych reklamodawców? (bo gorszych to trzeba by poszukać) 

    Modelki XXL tego nie stosują! "To spala kilogramy jak szalone" 

    Zgubiła cały tłuszcz z brzucha, po pewnym czasie mąż…

I tym podobne....