Premiera gry Hellish Quart we wczesnym dostępie. Polska bijatyka z szermierką

Maria Wawrzyniak
2021/02/17 09:00

Dziś miała miejsce premiera gry Hellish Quart – polskiej bijatyki, w której możemy toczyć pojedynki szermiercze. Produkcja zadebiutowała we wczesnym dostępie.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wczoraj na rynku zadebiutowała gra Hellish Quart. Mowa o naprawdę interesującej produkcji, która została stworzona przez polskie studio Kubold. Jest to bijatyka z pojedynkami szermierczymi rodem z XVII wieku. Tytuł jest dostępny w ramach wczesnego dostępu wyłącznie na platformie Steam; na ten moment gra nie posiada polskiej wersji językowej i oferuje wyłącznie lokalny tryb wieloosobowy oraz walki przeciwko sztucznej inteligencji w formie samodzielnych pojedynków oraz modułu typu survival. Twórcy zapewnili, iż w przyszłości dodadzą do Hellish Quart tryb pozwalający na granie z innymi poprzez sieć.

Premiera gry Hellish Quart we wczesnym dostępie. Polska bijatyka z szermierką

GramTV przedstawia:

Obecna wersja Hellish Quart zapewnia dostęp do pięciu różnych bohaterów oraz sześciu aren; jeśli wierzyć deweloperom, finalna wersja będzie mogła pochwalić się kilkunastoma wojownikami, 12 mapami oraz stylami szermierczymi. Wśród planowanych nowości jest również pełnoprawna kampania fabularna dla pojedynczego gracza, sześć różnych trybów działania sztucznej inteligencji, moduł treningowy pozwalający na sparingi i testowanie różnych broni, a także możliwość personalizacji ubioru postaci. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Hellish Quart spędzi we wczesnym dostępie od roku do maksymalnie dwóch lat.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!