Rainbow Six Quarantine z patchem na PS4, który może ujawniać nowy tytuł gry (aktualizacja)

Mikołaj Ciesielski
2021/02/16 10:55
0
0

Ubisoft nadal nie ujawnił daty premiery swojej produkcji.

Aktualizacja #1

Ubisoft wydał oświadczenie, w którym poinformował, że podtytuł „Parasite” jest jedynie symbole zastępczym używanym przez wewnętrzne zespoły. Jednocześnie francuski deweloper potwierdził, że niedawno zostały przeprowadzone wewnętrzne testy, a wkrótce poznamy nowe szczegóły na temat gry, a także jej oficjalną nazwę (dzięki PCGamesN).

Oryginalna wiadomość

Rainbow Six Quarantine z patchem na PS4, który może ujawniać nowy tytuł gry (aktualizacja)

Kilka dni temu Ubisoft informował o możliwości zmiany nazwy Rainbow Six Quarantine. Decyzja ta miała być podyktowana panującą pandemią koronawirusa. Tymczasem produkcja francuskiego dewelopera otrzymała na PlayStation 4 przedpremierową aktualizację, a pliki, które wylądowały na serwerach Sony prawdopodobnie ujawniają nowy tytuł gry.

Po sprawdzeniu zamieszczonych danych okazało się, że zawierają one grafiki, na których widnieje napis Rainbow Six Parasite, co pozwala nam przypuszczać, że Ubisoft podjął już ostateczną decyzję, co do zmiany tytułu Rainbow Six Quarantine. Wśród opublikowanych plików znalazł się również schemat zdalnego sterowania przy użyciu PlayStation Vity.

GramTV przedstawia:

Samo pojawienie się aktualizacji może sugerować, że na premierę produkcji Ubisoftu nie będziemy musieli długo czekać. Francuski deweloper prawdopodobnie odniesie się w najbliższym czasie do powyższych rewelacji i być może zdradzi, kiedy gra trafi do sprzedaży.

Przypomnijmy, że Rainbow Six Quarantine, lub Parasite, zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!