WandaVision wprowadził Fantastyczną czwórkę do uniwersum? Interesujące poszlaki

Radosław Krajewski
2021/02/15 15:20

Najnowszy odcinek WandaVision mógł być niezwykle istotny w kontekście jednego z zapowiedzianych filmów z uniwersum.

WandaVision wprowadził Fantastyczną czwórkę do uniwersum? Interesujące poszlakiWandaVision to pierwsza serialowa produkcja Marvela, która należy do superbohaterskiego uniwersum. To właśnie ta produkcja ma położyć podwaliny pod multiwersum, które stanie się kluczowym wątkiem dla niektórych z przyszłych filmów z serii. Jak się jednak teraz okazuje, serial może nie tylko wprowadzić alternatywne rzeczywistości, ale również wprowadzić do świata lidera Fantastycznej czwórki. Fani nie mają wątpliwości, że jedna z bohaterek serialu wspomina właśnie o Reedzie Richardsie.

Poniżej znajdują się spoilery z 5 i 6 odcinka WandaVision!

Jak dowiedzieliśmy się z wcześniejszych odcinków, to Wanda Maximoff odpowiada za stworzenie anomalii w miasteczku Westview, którą jedna z bohaterek określiła mianem Hexu. Gdy kapitan Monica Rambeau, którą poznaliśmy jako małą dziewczynkę w Kapitan Marvel, przekracza barierę i wydostaje się ze świata stworzonego przez Wandę, informuje dr Darcy Lewison i agenta GBI Jimmy’ego Woo, że zna inżyniera lotnictwa, który byłby gotowy przyjąć wyzwanie polegające na znalezieniu sposobu na ochronę ciała i umysłu podczas wejścia do Hexu. Monica w piątym odcinku wysyła do niego wiadomość, zaś w szóstym informuje swoich kolegów, że muszą się z nim spotkać, aby mogła ponownie wejść do anomalii.

Fani liczą na to, że tajemniczym kontaktem Monici jest właśnie Reed Richards, czyli członek Fantastycznej czwórki. Co więcej, w tej roli obsadzili już Johna Krasinskiego, wokół którego od kilku lat krążą plotki, że wraz z żoną Emily Blunt, byliby idealną parą do wcielenia się w Richardsów. Choć do tej pory nie padły żadne konkrety, ani też nie pojawiły się wiarygodne plotki, to ten casting ucieszyłby wiele osób. Jednak wydaje się mało prawdopodobne, że rola Krasinskiego tak długo utrzymywana byłaby w tajemnicy i pojawiłby się już w WandaVision. Prawdopodobnie Monica wraz z Jimmym spotkają się z inną postacią, która pojawiła się już w uniwersum. Poniżej znajdziecie reakcje fanów, którzy liczą na debiut Reeda Richardsa granego przez Krasinskiego.

GramTV przedstawia:

Fantastyczna czwórka została oficjalnie zapowiedziana podczas Dnia Inwestora Disneya w grudniu ubiegłego roku. Ogłoszono, że film wyreżyseruje Jon Watts, reżyser trzech części Spider-Mana z Tomem Hollandem. Data premiery produkcji nie jest jeszcze znana.

Przypomnijmy, że dwa tygodnie po premierze ostatniego odcinka WandaVision, na Disney+ pojawi się kolejny serial Marvela. Ostatnio The Falcon and The Winter Soldier otrzymał nowy, widowiskowy zwiastun.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!