Znany raper podbił sieć własnym Lancerem. Wymowna odpowiedź twórców Gearsów

Radosław Krajewski
2021/02/13 11:25
3
0

Nie każdy może być Marcusem Fenixem, ale każdy choć raz chciałby trzymać w ręku własnego Lancera.

Znany raper podbił sieć własnym Lancerem. Wymowna odpowiedź twórców GearsówAmerykańscy raperzy po raz kolejny zadziwili świat. Tym razem zrobił to Quavo znany z grupy Migos, który przebywał ostatnio w Puerto Rico. Artysta opublikował film, na którym trzyma zmodyfikowany karabin z doczepioną piłką łańcuchową. Skojarzeń nie trzeba było długo szukać i wiele osób wskazało, że raper wszedł w posiadanie Lancera znanego z serii Gears of War. Choć nie jest to dokładnie ta sama broń, ani nawet amatorska replika, ale wyraźnie karabin inspirowany jest słynną grą.

Muzyk nie zdradził, w jakich okolicznościach otrzymał broń. Na krótkim wideo zaprezentował za to możliwości piły łańcuchowej, którą na krótko rozkręcił, tym samym pokazując, że ona faktycznie działa. Uwagę zwraca również sam kolor karabinu oraz piły, które są złote. Widać, że ktoś nie szczędził grosza na mikrotransakcje i kupił najdroższy dostępny skin.

GramTV przedstawia:

Na odpowiedź oficjalnego konta Gears of War na Twitterze nie trzeba było długo czekać. W odpowiedzi na zaskakujący film rapera napisali jedynie „It’s a Choppa!” (To się nazywa karabin!). Najwyraźniej twórcy gry nie mają nic przeciwko skojarzeniom prawdziwej broni do Lancera znanego z gry. Co więcej, wiadomość nie odnosiła się jedynie do broni, ale również jako odwołanie do muzyki tworzonej prze Migos w przeszłości.

Wczytywanie ramki mediów.

Osobiście już nie mogę doczekać się kolejnych wieści, czym tym razem zaskoczą nas amerykańscy raperzy. Przeniesienie elementów gier do prawdziwego świata jest niemal nieskończone, więc nie można wykluczyć, że kolejny artysta będzie chciał jeszcze wyżej zawiesić poprzeczkę i zrobić coś naprawdę szalonego. Tymczasem musimy liczyć na to, że Quavo kiedyś zdradzi historię nietypowego karabinu. Jeżeli film rapera rozbudził w Was chęć sięgnięcia po którąś odsłonę Gearsów, to zachęcamy zapoznać się z recenzją najnowszego dodatku do piątej odsłony, która przedstawia zupełnie nowych bohaterów.

Komentarze
3
elmartin
Gramowicz
13/02/2021 14:30

Jedyne co u mnie wzbudził to współczucie. I ten akumulatorek od wkrętarki na drucikach.

Oczywiście wszystko musi być złote. Dookoła bieda, ale karabinek w złocie. Tandeta.

wolff01
Gramowicz
13/02/2021 13:10

Co za dzban.

Headbangerr
Gramowicz
13/02/2021 13:10

Jaki Marcus, taki lancer xD
Trwa Wczytywanie