Nadchodzi „Droga stali i nadziei” – nowa powieść w Uniwersum Metro 2033

gram.pl
2021/02/13 08:30

Książka trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu.

Nadchodzi „Droga stali i nadziei” – nowa powieść w Uniwersum Metro 2033

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów uniwersum Metro 2033. Już 24 lutego do sprzedaży trafi „Droga stali i nadziei” autorstwa Dmitrija Manasypowa. Nadchodząca powieść osadzona w świecie wykreowanym przez Dmitrija Głuchowskiego to historia pełna akcji i brutalności, która przedstawia trzy linie fabularne. W trakcie lektury czytelnicy poznają trójkę bohaterów pochodzących z różnych rejonów Rosji.

Azamat, stalker i przemytnik, łamie prawo Nowoufskiej Republiki Komunistycznej i musi ponieść konsekwencje swoich czynów. Inga, major Zakonu Odrodzenia, otrzymuje zadanie od Mistrza. Natomiast awanturnik Morhołt od wielu dni śni o dziewczynie rezydującej w twierdzy Kiniel.

GramTV przedstawia:

Losy przedstawionych wyżej postaci zostają złączone z tajemniczą Daszą Darmowają. Bohaterowie porzucają bezpieczne enklawy i wyruszają w kierunku dziewczyny.

Dmitrij Mansypow jest uznanym autorem w „metrowej” społeczności. Na swoim koncie ma aż sześć powieści osadzonych w uniwersum Metro 2033, lecz „Droga stali i nadziei” jest pierwszym dziełem Mansypowa, z którym będą mogli zapoznać się polscy miłośnicy świata wykreowanego przez Dmitrija Głuchowskiego.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!