Wiedźmini wkraczają na planszę! Zapowiedź gry planszowej Wiedźmin: Stary Świat

Mikołaj Ciesielski
2021/02/10 15:25

Autorem gry jest Łukasz „Wookie” Woźniak.

Wiedźmini wkraczają na planszę! Zapowiedź gry planszowej Wiedźmin: Stary Świat

Niemałą niespodziankę fanom Wiedźmina oraz gier planszowych sprawił dziś Łukasz „Wookie” Woźniak, którego fani analogowych produkcji mogą kojarzyć z kanału „Gry planszowe u Wookiego” na YouTube. Łukasz zaprezentował dziś swoje kolejne dzieło, a będzie nim gra planszowa Wiedźmin: Stary Świat! Wydaniem gry zajmie się Go on Board i CD Projekt RED.

Wiedźmin: Stary Świat to przygodowa gra planszowa, która zabiera graczy w podróż po fantastycznym świecie pełnym niebezpieczeństw, tajemnej magii, mrocznych sekretów i niezwykłych miejsc, które tylko czekają na odkrycie” - czytamy w opisie zapowiedzi.

Wiedźmin: Stary Świat to gra dla od 2 do 5 graczy, którzy będą przemierzać rozległą mapę i wykonywać interesujące oraz intrygujące zadania. Nie zabraknie też trudnych wyborów moralnych, starć z potworami, a także awantur w karczmie, w których będziemy udowadniać innym wiedźminom wyższość swojego cechu.

Już w maju rozpocznie się kampania crowdfundingowa na platfromie zagramw.to. Koniecznie zajrzyjcie pod ten adres i podajcie swój adres e-mail, aby nie przegapić startu zbiórki. Premiera Wiedźmin: Stary Świat zaplanowana jest na kwiecień 2022 roku. A tymczasem sprawdźcie, co na temat gry ma do powiedzenia sam autor.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!