Eddie Murphy rusza na podbój Ameryki w nowym zwiastunie Księcia w Nowym Jorku 2

Radosław Krajewski
2021/02/03 17:00

Amazon przypomina nam o zbliżającej się premierze kontynuacji filmu Książę w Nowym Jorku nowym zwiastunem.

Eddie Murphy rusza na podbój Ameryki w nowym zwiastunie Księcia w Nowym Jorku 2Już za nieco ponad miesiąc na Amazon Prime Video zadebiutuje Coming 2 America, czyli kontynuacja Księcia z Ameryki, kultowej komedii z Eddiem Murphym z 1988 roku. Z tej okazji platforma udostępniła nowy zwiastun swojej produkcji, którą kupili za ponad 100 milionów dolarów. Zobaczcie jak prezentuje się powrót księcia Akeema z Zamudy do Stanów Zjedoczonych po ponad 30 latach.

Film opowiada dalszą historię księcia książę Akeema, który ma zostać królem fikcyjnego państwa Zamunda. Odkrywa jednak, że w Ameryce ma syna, o którym nigdy nie słyszał. Lavelle mieszka w Queens i nie wie, że jest wysoko urodzonym afrykańskim monarchą. Aby uhonorować umierającego króla i jego pragnienie wychowania wnuka na następcę tronu, Akeem i jego zaufany przyjaciel Semmi wyruszają do Ameryki.

W obsadzie ponownie zobaczymy Eddiego Murphy’ego, Arsenio Halla oraz James Earl Jones. Wśród nowej twarzy znaleźli się: Tracy Morgan i Jay Pharaoh.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Craig Brewer, z którym Eddie Murphy współpracował przy zeszłorocznym Nazywam się Dolemite. Scenariusz napisał Kenya Barris, popularny twórca serialu Czarno to widzę i filmu Laski na gigancie.

Książę w Nowym Jorku 2 zadebiutuje na Amazon Prime Video 5 marca 2021 roku.

Komentarze
1
Gregario
Gramowicz
04/02/2021 05:42

Panta rhei, ichi-go ichi-e, nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Ten film raczej nie będzie lepszy od pierwszej części, ale fajnie, że postarali się i zaangażowali wiele osób ze starej obsady :) Nawet udało im się ściągnąć: fryzjerów, pastora i tego "piosenkarza" ;P