Apex Legends z rekordem popularności na Steam przed startem nowego sezonu

Mikołaj Ciesielski
2021/02/01 14:05

Produkcja Respawn Entertainment cieszy się zainteresowaniem użytkowników platformy Valve.

Apex Legends z rekordem popularności na Steam przed startem nowego sezonu

W Apex Legends już jutro wystartuje 8. sezon zmagań. W zeszłym tygodniu opublikowano zwiastun nadchodzących nowości, a nieco wcześniej deweloperzy zaprezentowali kolejnego bohatera, który także jutro trafi do gry. Tymczasem okazuje się, że zbliżający się start nowych rozgrywek rankingowych sprawił, że produkcja Respawn Entertainment cieszyła się rekordową popularnością na Steamie.

Według danych opublikowanych na stronie SteamDB w sobotę 30 stycznia w Apex Legends grało jednocześnie ponad 130 tysięcy użytkowników platformy Valve, co jest najwyższym wynikiem od momentu premiery gry na Steamie, która miała miejsce 4 listopada ubiegłego roku.

W chwili pisania tej wiadomości w Apex Legends gra 102 503 użytkowników Steama, a produkcja Respawn Entertainment pod względem liczby aktywnych graczy wyprzedza popularne ostatnimi czasy Rust oraz Path of Exile.

Przypomnijmy, że Apex Legends zadebiutowało w lutym 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Zgodnie z zapowiedziami produkcja studia Respawn Entertainment ma w tym roku trafić na Nintendo Switch.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!