Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Fuse kolejnym bohaterem Apex Legends. Data premiery 8. sezonu battle royale

LM
2021/01/19 08:20

Do puli grywalnych postaci dołączy specjalista od materiałów wybuchowych. Nowy sezon rozgrywek w Apex Legends wystartuje niebawem.

Fuse kolejnym bohaterem Apex Legends. Data premiery 8. sezonu battle royale

Jeśli zdarza się Wam bywać na serwerach wydanego w 2019 roku Apex Legends, to na pewno wiecie, że obecny, 7. sezon rozgrywek rankingowych w popularnym battle royale ma się ku końcowi. W myśl powyższego odpowiedzialne za rozwój gry studio Respawn Entertainment wypuściło pierwszy materiał wideo zwiastujący kolejny sezon zabawy i nowego bohatera. Gwiazdą 8. sezonu Apex Legends będzie specjalista od materiałów wybuchowych, Fuse, a kolejny etap rozgrywek rankingowych ruszy 2 lutego.

GramTV przedstawia:

Na tę chwilę nie poznaliśmy jeszcze zbyt wielu konkretów, a Respawn wspomniało jedynie o kolejnych przeobrażeniach startowej mapy Apex Legends, Królewskiego kanionu. Obok tego w grze pojawi się zupełnie nowa broń – 30-30 Repeater. Plotki głoszą też, że na start 8 sezonu Apex zagości na konsolach Nintendo Switch, ale komunikaty EA jeszcze na to nie wskazują, więc pozostaje czekać na stosowne potwierdzenia.

Apex Legends zadebiutowało w 2019 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Tytuł dostępny jest w modelu free-to-play, a jeszcze w tym roku ma trafić na wspomnianego Switcha oraz urządzenia mobilne.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
19/01/2021 11:37

Brytyjczyk? Materiały wybuchowe? Brzmi mało oryginalnie... no cóż ale Apex Legends chyba nigdy nie było zbyt oryginalne ze swoimi bohaterami.