Take-Two walczy z oszustami. Twórcy strony z cheatami oddadzą środki na fundację

Maria Wawrzyniak
2021/01/26 20:30

LunaCheats to popularna strona z cheatami do gry GTA Online – Take-Two przyczyniło się jednak do jej zamknięcia, a twórcy strony oddadzą zyski na cele charytatywne.

Jak podaje serwis Eurogamer, firma Take-Two osiągnęła kolejny sukces w walce z oszustami – korporacji udało się doprowadzić do zamknięcia strony internetowej LunaCheats, gdzie gracze mogli dotychczas kupować oprogramowania ułatwiające rozgrywkę i pozwalające na oszukiwanie w grze Grand Theft Auto Online.

Na ten moment ujrzymy tam jedynie komunikat informujący o dezaktywacji strony. Jak czytamy, po rozmowach z Take-Two Interactive natychmiast zaprzestano prac konserwacyjnych, rozwoju oraz dystrybucji cheatów. Co więcej, twórcy strony przekażą swoje dochody na cele charytatywne wskazane przez Take-Two.Take-Two walczy z oszustami. Twórcy strony z cheatami oddadzą środki na fundacjęPytanie, czy taka sytuacja cokolwiek zmieni w kwestii oszustów w grach. Najprawdopodobniej nie, a walka z cheaterami będzie trwać jeszcze długo. Chociaż trzeba przyznać, że Take-Two nieźle to rozegrało, co na pewno w jakimś stopniu wpłynie na wizerunek firmy. Przypomnijmy na koniec, że sama gra Grand Theft Auto Online jest bezpłatnym dodatkiem multiplayer do Grand Theft Auto V, która zadebiutowała na rynku we wrześniu 2013 roku. Jeżeli chcecie być na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi GTA Online, zapraszamy pod ten adres.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!