Cyberpunk 2077 dostał narzędzia modderskie, a gracze idą z Keanu do łóżka

Maria Wawrzyniak
2021/01/26 19:35

Deweloperzy z polskiego studia CD Projekt RED udostępnili oficjalne narzędzia modderskie do gry Cyberpunk 2077. Tyle że gracze nie próżnują już od premiery.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami na oficjalnej stronie internetowej gry Cyberpunk 2077 pojawiły się dziś (z małym opóźnieniem z oczywistych powodów) oficjalne narzędzia modderskie. Mowa głównie o dokumentacji zawierającej strukturę plików oraz archiwów, które są przez nią wykorzystywane; udostępnione rozwiązanie powinno znacząco ułatwić robotę fanów zajmujących się modyfikowaniem wspomnianej produkcji.Cyberpunk 2077 dostał narzędzia modderskie, a gracze idą z Keanu do łóżka

Ponadto deweloperzy obiecali regularne aktualizowanie wszystkich elementów narzędzi na równi z kolejnymi aktualizacjami samej gry. Oczywiście, modyfikacje do Cyberpunka 2077 powstawały już od jakiegoś czasu. Jednym z ostatnich projektów, który szczególnie przyciągnął uwagę internautów jest modyfikacja o nazwie Model Swaps, pozwalająca na zamianę modeli postaci z modelami prostytutek, które spotykamy w grze oraz kilku głównych bohaterów, jak chociażby Judy czy Panam.

Dzięki temu narzędziu możemy chociażby sprawić, że Judy nagle będzie wyglądać jak Lizzy Wizzy. Wśród dostępnych opcji nie mogło również zabraknąć postaci Johnny’ego Silverhanda, granej przez aktora Keanu Reevesa. Jak stwierdził twórca modyfikacji w wywiadzie z serwisem Eurogamer, za którym podajemy, właśnie ta opcja wzbudziła największe zainteresowanie. Co ciekawe, choć wspomniana Lizzy Wizzy nigdzie w grze nie pojawia się nago, w plikach odnaleziono jej model, który został pozbawiony jakichkolwiek ubrań.

GramTV przedstawia:

Nie oszukujmy się jednak – CDPR na pewno wiedziało, że gracze prędzej lub później znajdą sposób na to, aby główny bohater Cyberpunka poszedł do łóżka z Silverhandem. Przypomnijmy jeszcze na koniec, iż Cyberpunk 2077 zadebiutował na komputerach osobistych, konsolach obecnej generacji PlayStation 4 i Xbox One, a także na PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Jeżeli natomiast chcecie być na bieżąco z informacjami dotyczącymi gry, zapraszamy pod ten adres. Zapraszamy też do lektury naszej recenzji oraz kompendium na temat gry.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!