Odtworzyli słynną scenę z GTA V, teraz przedstawiają kulisy jej powstania

Radosław Krajewski
2021/01/24 12:00
0
0

Aktorzy udzielający głosu Franklinowi i Lamarowi odtworzyli słynną scenę z GTA V, która stała się memem. Teraz możemy poznać kulisy produkcji.

Odtworzyli słynną scenę z GTA V, teraz przedstawiają kulisy jej powstaniaW ubiegłym tygodniu internet obiegło nagranie, na którym Slink Johnson (Lamar) i Shawn Fonteno (Franklin) odegrali kultową scenę z GTA V w prawdziwym życiu. Krótki film szybko stał się hitem, po raz kolejny przywracając do popularności mem, który jest znany od premiery gry. Wideo przez półtora tygodnia obejrzało ponad 9 milionów osób. Teraz kanał PlayStation Haven, który stał za całą produkcję, podzielił się materiałem zza kulis, który przybliża nam powstanie filmu ze słynną sceną.

Aktorzy potrzebowali aż sześciu dubli, aby nakręcić właściwy materiał. Przed rozpoczęciem ćwiczyli swoje kwestie oraz samą scenę, pod kątem odpowiednich ruchów i zachowania. Całość możecie zobaczyć w 7-minutowym filmie poniżej.

GramTV przedstawia:

GTA V zadebiutowało w 2013 roku na Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Rok później gra trafiła na PlayStation 4 oraz Xboksa One, a w 2015 roku także na komputery osobiste.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!