Słynna scena z GTA V powróciła w zaskakującej odsłonie. Fani są zachwyceni

Radosław Krajewski
2021/01/13 11:40
3
0

Aktorzy głosowi wcielający się w Lamar i Franklina odtworzyli kultową scenę z GTA V w prawdziwym życiu.

W ubiegłym roku niespodziewanie GTA V powróciło do świata memów. W maju na Twitterze pojawiła się przeróbka słynnej sceny, w której Franklin odmawia przyjęcia do domu Lamara, w wyniku czego zdenerwowany mężczyzna obraża swojego przyjaciela, krytykując jego fryzurę oraz związek z Tanishą. W tej wersji Lamar mówi głosem inspirowanym SpongeBobem. Na kolejne wersje nie trzeba było długo czekać i tak Franklin gości na swoim podwórku Harry’ego Pottera, Dartha Vadera czy Kermita. Przez kolejne miesiące mem nie osłabł, a kolejną cegiełkę do budowania internetowej kultury dorzucili aktorzy głosowi wcielający się w obu bohaterów, aby odegrać słynną scenę w rzeczywistości.

Słynna scena z GTA V powróciła w zaskakującej odsłonie. Fani są zachwyceni

Slink Johnson (Lamar) i Shawn Fonteno (Franklin) odegrali scenę w prawdziwym życiu. Zadbali nie tylko o identyczną intonację wypowiadanych słów oraz zbliżoną do oryginału mimikę postaci, ale również o podobne stroje i scenografię. Fani zachwyceni są pracą obu aktorów i w przeciągu 20 godzin od premiery w serwisie YouTube, film wyświetlono ponad 2,7 miliona razy. Poniżej znajdziecie również wideo z oryginalną sceną z GTA V oraz kompilacją najlepszych przeróbek.

GramTV przedstawia:

GTA V zadebiutowało w 2013 roku na Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Rok później gra trafiła na PlayStation 4 oraz Xboksa One, a w 2015 roku także na komputery osobiste. Fani mają nadzieję, że Rockstar Games pracuje już nad szóstą odsłoną serii. Według najnowszych plotek w grze wcielimy się również w żeńską bohaterkę.

Komentarze
3
GandalfCzarny666
Gramowicz
13/01/2021 13:37

To miało jakieś kultowe sceny?🤔

Jedyna scena z CAŁEJ GRY, którą zapamiętałem, bo nie spodziewałem takiego złota.

Dobrze, że ktoś to odkopał po fascynacji Trevorem i jego jazdami :D

Headbangerr
Gramowicz
13/01/2021 12:37

Ta wersja to czyste złoto. 
Trwa Wczytywanie