Nowa gra twórców Limbo ma być przygodówką science-fiction z otwartym światem

Mikołaj Ciesielski
2021/01/21 18:30
0
0

W sieci pojawiły się nowe szczegóły oraz grafiki koncepcyjne.

Nowa gra twórców Limbo ma być przygodówką science-fiction z otwartym światem

Już w październiku 2018 roku informowaliśmy Was, że ekipa Playdead pracuje nad projektem w realiach science-fiction. O nadchodzącym tytule twórców Limbo i Inside wciąż wiemy niewiele, ale studio opublikowało nowe oferty pracy, dzięki którym poznaliśmy kilka interesujących szczegółów dotyczących tajemniczej produkcji.

Okazuje się, że nowe dzieło Playdead będzie przygodową grą science-fiction z otwartym światem. Akcje mamy obserwować z perspektywy trzeciej osoby. Tytuł zmierza na „wiele platform” i powstaje na silniku Unreal Engine. Wydaniem produkcji zajmie się Epic Games Publishing.

Studio poszukuje obecnie m.in. nowego dyrektora technicznego, który ma doświadczenie w pracach nad grą z „otwartym światem, AAA lub innym doświadczeniem. Niestety Playdead nie ujawniło więcej informacji na temat swojego nowego projektu. Otrzymaliśmy jedynie dwie nowe grafiki koncepcyjne, które znajdziecie poniżej.

Przypomnijmy, że ostatnią grą studia Playdead jest Inside. Tytuł zadebiutował na rynku w 2016 roku. Produkcja jest obecnie dostępna na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, a także urządzeniach mobilnych z systemem Android.

GramTV przedstawia:

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!