Znamy datę premiery pierwszej części dodatku Green Hell: Spirits of Amazonia

Mikołaj Ciesielski
2021/01/20 12:55
0
0

Rozszerzenie jest w pełni darmowe i będzie prequelem do wydarzeń przedstawionych w podstawowej wersji gry.

Znamy datę premiery pierwszej części dodatku Green Hell: Spirits of Amazonia

Studio Creepy Jar poinformowało, że pierwsza część darmowego dodatku do Green Hell o nazwie Spirits of Amazonia, który zapowiedziano we wrześniu ubiegłego roku, trafi do graczy już 28 stycznia. Z okazji premiery wspomnianego rozszerzenia podstawową wersję gry będzie można nabyć na platformie Steam z 30-procentową zniżką. Deweloperzy opublikowali również zwiastun nadchodzącego DLC, który znajdziecie na dole tej wiadomości.

Spirits of Amazonia jest ogromnym projektem, dlatego podzieliliśmy dodatek na trzy części. Do najważniejszych nowości, jakie zaprezentujemy graczom, należą m.in. większa mapa świata, nowe wątki fabularne, czy interakcje z tubylcami. Już w pierwszej części gracze dostaną to, co jest esencją dodatku, czyli system questów i zdobywania reputacji wśród tubylców” – mówi Krzysztof Kwiatek, prezes studia Creepy Jar.

W Green Hell: Spirits of Amazonia gracze będą mieli okazję zobaczyć, jak wyglądało pierwsze spotkanie głównego bohatera z miejscową ludnością, z którą protagonista chciał się zaprzyjaźnić. Podczas zabawy gracze będą kroczyć „nową ścieżką” wskazaną przez lokalnego szamana i wykonywać różnego rodzaju legendarne zadania, dzięki którym lepiej poznają historię tubylców.

Kolejne części dodatku Spirits of Amazonia mają zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku. Prezes studia Creepy Jar podkreśla, że głównym zadaniem rozszerzenia jest „odświeżenie tytułu i przyciągnięcie do niego nowych graczy”.

Przypomnijmy, że Green Hell dostępne jest obecnie na komputerach osobistych oraz konsoli Nintendo Switch. Deweloperzy pracują również nad wersją na PlayStation 4 i Xboksa One.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!