To my, Wyspa psów, Park Jurajski. Co obejrzeć w tym tygodniu?

Radosław Krajewski
2021/01/17 18:00

Najciekawsze filmy i seriale w tym tygodniu. Zobacz co oglądać na platformach streamingowych i w kinie.

Po doskonałym, wypełnionym po brzegi filmowymi i serialowymi premierami tygodniu, przyszedł czas na złapanie oddechu. Najbliższe siedem dni będą zdecydowanie spokojniejsze w serwisach streamingowych, które nie zaoferują aż tylu ciekawych nowości. Nie oznacza to jednak, że nie będzie czego oglądać. Na Netflixie wraz z drugim sezonem powróci Park Jurajski: Obóz Kredowy: Sezon 2 oraz pojawi się nowy fantastyczny serial dla nastolatków Przeznaczenie: Saga Winx. HBO GO zagwarantuje nam za to niezapomniane filmowe przeżycia z To my od Jordana Peele’a oraz Kłamstwo doskonałe i Wyspę psów. Sprawdźcie, co warto obejrzeć w tym tygodniu.

To my, Wyspa psów, Park Jurajski. Co obejrzeć w tym tygodniu?

Co obejrzeć w tym tygodniu – seriale

Park Jurajski: Obóz Kredowy: Sezon 2

Kolejne odcinki Parku Jurajskiego: Obozu Kredowego pojawią się już pięć miesięcy po debiucie pierwszej serii. Animowana propozycja dla całej rodziny opowiada o grupie sześciu nastolatków biorących udział w nowym obozie przygodowym po drugiej stronie Isla Nublar. Gdy dinozaury zaczynają siać na wyspie spustoszenie, dzieciaki uświadamiają sobie, że jeśli chcą przeżyć, muszą ze sobą współpracować. Pozostawieni sami sobie i pozbawieni możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym obozowicze przełamią lody i staną się najpierw przyjaciółmi, a później wręcz rodziną.

Przeznaczenie: Saga Winx - 22 stycznia (Netflix)

Przeznaczenie: Saga Winx jest opowieścią o dojrzewaniu, która śledzi losy pięciu czarodziejek z Alfei: szkoły magii z internatem w Innoświecie. Uczą się tam panować nad swoimi magicznymi mocami, a między zajęciami przeżywają pierwsze miłości, poznają smak rywalizacji oraz walczą z potworami, które zagrażają ich istnieniu. Pierwszy sezon będzie liczył 6 odcinków.

Co obejrzeć w tym tygodniu – filmy

To my - 19 stycznia (Netflix)

GramTV przedstawia:

Kolejny film grozy od Jordana Peele’a reżysera Uciekaj. To my opowiada historię kobiety, która wybiera się wraz z mężem oraz dwójką dzieci w rodzinne strony, gdzie zatrzymują się w domku na plaży. Od samego początku czuje, że coś złego spotka jej rodzinę. Po relaksującym dniu nad wodą, który spędza wraz z przyjaciółmi, kobieta wraca wraz z rodziną do letniego domu, gdzie po zmroku odkrywa, że na podjeździe stoją cztery osoby: sobowtóry jej rodziny.

Kłamstwo doskonałe - 24 stycznia (HBO GO)

Bill Condon, znany z aktorskiego remake’u Pięknej i Bestii dla Disneya oraz Dreamgirls, tym razem nakręcił thriller z Ianem McKellenem oraz Helen Mirren w rolach głównych. Kłamstwo doskonałe to historia zawodowego oszusta Roya Courtnaya, który w internecie poznaje dobrze sytuowaną wdowę Betty McLeish. Roy zbliża się do kobiety, która otwiera przed nim nie tylko swoje serce, ale również własny dom. Roy niespodziewanie odkrywa, że zależy mu na Betty. Staje się rozdarty między nową miłością a realizacją swojego planu. Musi umiejętnie balansować na granicy prawdy i kłamstwa, aby z pozoru rutynowy szwindel nie okazał się najtrudniejszym w jego życiu.

Wyspa psów - 24 stycznia (HBO GO)

Ostania jak dotąd produkcja Wesa Andersona, która zabiera nas do magicznego świata animowanych kukiełek. Wyspa psów przedstawia opowieść o dwunastoletnim japońskim chłopcu imieniem Atari, którego ojcem jest skorumpowany burmistrz wielkiej metropolii Megasaki. Gdy na mocy specjalnego dekretu wszystkie psy zostają wygnane na wyspę służącą za wysypisko odpadów, Atari zrobi wszystko, aby uratować swojego czworonożnego przyjaciela. Rozklekotanym samolotem leci na wyspę, gdzie spotyka inne psy, które postanawiają pomóc mu w wielkiej wyprawie.

Pozostałe warte uwagi premiery

  • Służby specjalne - 19 stycznia (Netflix)
  • Biały Tygrys - 22 stycznia (Netflix)

Pozostałe warte uwagi premiery, To my, Wyspa psów, Park Jurajski. Co obejrzeć w tym tygodniu?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!