Plotka: Hades trafi do Xbox Game Pass w dzień premiery wydań konsolowych

Radosław Krajewski
2021/01/11 14:05
0
0

Najnowsza gra Supergiant Games nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery na Xboxa, ale już pojawiły się plotki, ze gra trafi od razu do Game Passa.

Wydany we wrześniu Hades od studia Supergiant Games szybko podbił serca zarówno recenzentów, jak i graczy. Produkcja zdobywała bardzo wysokie noty, dzięki czemu stała się najlepiej ocenianą grą 2020 roku na Nintendo Switch oraz drugim najwyżej ocenianym tytułem na komputerach osobistych. Nic więc dziwnego, że posiadacze Xboksów oraz PlayStation nie mogą doczekać się wydań gry na pozostałe platformy. Niedługo po premierze studio obiecało, że edycje na konsole Microsoftu oraz Sony pojawią się „za jakiś czas”. Teraz jeden z redaktorów portalu XboxEra zdradził, że Hades w tym roku pojawi się na Xboksie i zadebiutuje w dzień premiery w usłudze Game Pass.

Plotka: Hades trafi do Xbox Game Pass w dzień premiery wydań konsolowych

Shpeshal Ed podzielił się tą wiadomością w ostatnim The XboxEra Podcast (57 minuta i 26 sekunda). Nie zdradził żadnych szczegółów, w którym kwartale 2021 Supergiant Games planuje wydać swój ostatni tytuł na Xboksie, ani czy umowa studia z Microsoftem obejmie również poprzednie produkcje, które mogłyby zasilić bibliotekę Game Passa. Warto pamiętać, że to tylko plotka, która niekoniecznie musi się sprawdzić. XboxEra w przeszłości podawało mylne informacje, ale wielokrotnie ich przewidywania się sprawdził. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość, aby sprawdzić, jak z ich plotką będzie tym razem.

GramTV przedstawia:

Hades zadebiutował 17 września na PC oraz Switchu. Gra jest roguelike’owym RPG-iem osadzonym w mitologicznym świecie starożytnej Grecji. W najnowszej produkcji Supergiant Games wcielamy się w Zagreusa, syna boga podziemnego świata umarłych, Hadesa. Celem bohatera jest wydostać się z mrocznego królestwa i trafić na Olimp. Aby tego dokonań musimy pokonać losowo generowane areny, zabijając na swojej drodze coraz silniejszych przeciwników oraz pokonując potężnych bossów.

Przypomnijmy, że na początku miesiąca poznaliśmy gry, które trafią do oferty Xbox Game Pass w pierwszej połowie stycznia. Już za kilka dni z biblioteki usługi zniknie kilka wartych uwagi gier. Warto się więc pośpieszyć, jeżeli planujecie w nie zagrać.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!