Hades od Supergiant Gamess pojawi się na kolejnych platformach „za jakiś czas”

Mikołaj Ciesielski
2020/09/24 15:55
0
0

Deweloperzy planują dostarczyć swój najnowszy hit szerszemu gronu graczy.

Hades to kolejna produkcja niezależnego studia Supergiant Games, które w swoim portfolio ma m.in. takie produkcje jak Bastion, Transistor czy Pyre. Gra opuściła w ubiegłym tygodniu wczesny dostęp i zebrała świetne recenzje. Deweloperzy pochwalili się również, że sprzedano już ponad milion egzemplarzy gry Hades. Nic więc dziwnego, że studio chce, aby tytuł dotarł do szerszego grona graczy. Przedstawiciele Supergiant Games zapowiedzieli, że ich ostatnia produkcja trafi na kolejne platformy „za jakiś czas”.

Hades od Supergiant Gamess pojawi się na kolejnych platformach „za jakiś czas”

GramTV przedstawia:

Powyższe informacje zostały przekazane przez twórców za pośrednictwem Twittera. Deweloperzy postanowili odpowiedzieć na pytanie jednego z użytkowników wspomnianej platformy, który był ciekawy czy Hades pojawi się na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5.

Supergiant Games podziękowało za zainteresowanie ich najnowszą produkcją. Jednocześnie twórcy zdradzili, że rozważają pojawienie się gry na kolejnych platformach „za jakiś czas”. Niestety twórcy nie ujawnili, na jakich sprzętach może pojawić się w przyszłości Hades.

Zważywszy, że pytanie dotyczyło wersji na PlayStation 5 i PlayStation 4 możemy założyć, że ostatnia produkcja Supergiant Games trafi wkrótce na wspomniane konsole Sony.

Hades dostępny jest obecnie na komputerach osobistych oraz konsoli Nintendo Switch. 17 września gra opuściła wczesny dostęp i zadebiutowała na rynku w pełnej wersji.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!