Killzone idzie na emeryturę – Sony zamknęło oficjalną stronę marki

Wincenty Wawrzyniak
2021/01/09 19:45
6
0

Oficjalna strona internetowa marki została zamknięta, a deweloperzy ze studia Guerrilla Games podziękowali społeczności serii Killzone za wsparcie przez te wszystkie lata.

Mamy przykre wieści dla wszystkich miłośników serii gier Killzone – jak podaje między innymi serwis Video Games Chronicle, oficjalna strona internetowa marki została zamknięta i poszła na emeryturę. W oficjalnym komunikacie od deweloperów ze studia Guerrilla Games czytamy, że od teraz adres killzone.com będzie automatycznie przekierowywać graczy na playstation.com. I choć zmiana nie wpłynie w żaden sposób na tryby wieloosobowe oraz rankingi w grach Killzone: Mercenary oraz Killzone: Shadow Fall, dowiedzieliśmy się, że tym samym gracze nie będą już mogli tworzyć i zarządzać klanami w Shadow Fall.

Killzone idzie na emeryturę – Sony zamknęło oficjalną stronę marki

GramTV przedstawia:

Twórcy podziękowali wszystkim fanom marki i odwiedzającym stronę za wsparcie oraz zainteresowanie serią przez te wszystkie lata. Takie posunięcie ze strony Guerrilla Games nie powinno być szczególnie wielkim zaskoczeniem; studio skupia się aktualnie na serii Horizon zapoczątkowanej przez Horizon: Zero Dawn – a przede wszystkim na zapowiedzianej w ubiegłym roku kontynuacji , czyli Horizon: Forbidden West.

Komentarze
6
xguzikx
Redaktor
10/01/2021 18:55

Killzone 2 to był taki killer w czasach PS3, że aż się łezka w oku kręci. Chyba w żadnym innym multi nie spędziłem tyle czasu co tam. Trójka była ok, zmiany klimatu w czwórce nie kumam do dziś. Za to ciepło wspominam K: Liberation (PSP - skończona na jednym posiedzeniu z kumplem w kooperacji) i Najemnika z PS Vity. RIP [*]

Kafar
Gramowicz
10/01/2021 12:08

Smutna wiadomość. Jednak mam nadzieje i wierzę w to że marka powróci. Ma ogromny potencjał na to by FPS był czymś więcej niż głupim strzelaniem.

Usunięty
Gramowicz
10/01/2021 11:52

Bez zaskoczenia w ostatnich latach fanbojka Sony nie widzi nic innego niż TPP połączone z QTE
Trwa Wczytywanie