Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Crimson Desert – twórcy obiecującego RPG przybliżają system walki i świat gry

Mikołaj Ciesielski
2020/12/17 17:00

Nowe dzieło studia Pearl Abbys ma do zaoferowania coś więcej niż ładną oprawę graficzną.

Na tegorocznej gali The Game Awards 2020 nie zabrakło prezentacji ciekawych i obiecujących produkcji. Do tego grona bez wątpienia można zaliczyć Crimson Desert, czyli nowe MMORPG od twórców Black Desert. Deweloperzy podkreślają, że ich kolejny projekt oprócz zabawy w sieci ma także zaoferować obszerną kampanię dla jednego gracza, a opublikowane w zeszłym tygodniu fragmenty rozgrywki dają nadzieję na ciekawą produkcję. Tymczasem do sieci trafił nowy materiał wideo, w którym twórcy zdradzają nowe informacje na temat Crimson Desert i przybliżają graczom m.in. system walki oraz świat gry.

Crimson Desert – twórcy obiecującego RPG przybliżają system walki i świat gry

GramTV przedstawia:

Już na pierwszym gameplayu mogliśmy zauważyć, że potyczki w najnowszej grze twórców Black Desert będą niezwykle dynamiczne i krwawe. Ponadto okazuje się, że podczas walki będziemy mogli wytrącić oręż z ręki oponenta lub chwycić przeciwnika, aby zrobić z niego tzw. żywą tarczę. Deweloperzy podkreślają też, że w grze nie zabraknie starć z bossami.

Twórcy zaznaczają, że podczas swojej przygody gracze natrafią na liczne postacie niezależne, które będą szukać pomocy u głównego bohatera. Użytkownicy sami zdecydują, czy udzielić im wsparcia. Nie zabraknie też aktywności pobocznych jak np. łowienie ryb. Przedstawiciele studia Pearl Abbys obiecują również, że w Crimson Desert będziemy mogli zdobywać różne konie.

Crimson Desert zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X. Gra ma zadebiutować na rynku pod koniec 2021 roku.

Komentarze
1
garfieldgarfield
Gramowicz
18/12/2020 08:45

Oby miało singla !!!