Kate Bishop wygląda świetnie w kostiumie. Nowe zdjęcia z serialu Hawkeye

Radosław Krajewski
2020/12/09 12:10
1
0

Pojawiły się nowe zdjęcia z planu serialu Hawkeye, na których możemy zobaczyć Hailee Steinfeld w superbohaterskim stroju.

W Nowym Jorku trwają obecnie prace nad kolejnym serialem z uniwersum Marvela. Praktycznie codziennie do sieci trafiają nowe zdjęcia ukazujące głównych bohaterów oraz lokacje. Tym razem możemy zobaczyć jak Hailee Steinfeld prezentuje się w pełnej krasie jako Kate Bishop w swoim najbardziej rozpoznawalnym stroju. W przeciwieństwie do swojego komiksowego odpowiednika serialowa uczennica Clinta Bartona nie będzie nosiła okularów, a jej włosy nie będą związane w kucyk.

Kate Bishop wygląda świetnie w kostiumie. Nowe zdjęcia z serialu Hawkeye

Pierwsze informacje o angażu Hailee Steinfeld do serialu Marvela pojawiły się już pod koniec lipca bieżącego roku. Jednak dopiero gdy na początku grudnia rozpoczęły się zdjęcia do serialu, potwierdzono, że wcieli się w Kate Bishop. Wtedy też dowiedzieliśmy się nowych szczegółów odnośnie reszty obsady. Do produkcji dołączyli: Vera Farmiga, Tony Dalton, Alaqua Cos oraz Zahn McClarnon.

GramTV przedstawia:

Szczegóły dotyczące fabuły nie są na razie znane. Wiemy jedynie, że Hawkeye będzie szkolił młodą uczennicę na swoją następczynię. Łucznicy będą walczyć z Clownem, znanym jako Kazimierz Kazimierczak granym przez Fra Fee. Jest on brutalnym przestępcą, który pracuje dla mafijnych bossów w Nowym Jorku.

Pierwszy sezon będzie liczył sześć odcinków, które zostaną wyreżyserowane przez Amber Finlayson, Katie Ellwood i Rhysa Thomasa. Hawkeye zadebiutuje na Disney+ jesienią przyszłego roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
garfieldgarfield
Gramowicz
09/12/2020 12:27

kiszka