Pierwsze zdjęcia z planu Hawkeye. Nowi aktorzy i polski wątek w serialu Marvela

Radosław Krajewski
2020/12/04 10:55

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z produkcji serialu Hawkeye dla Marvela. Studio ogłosiło nowe osoby w obsadzie.

Prace na planie serialu o Clincie Bartonie i jego uczennicy Kate Bishop ruszyły pełną parą. Na licznych zdjęciach z produkcji możemy zobaczyć Hailee Steinfeld, która od początku typowana była do roli Bishop w serialu. Dwójce głównych aktorów towarzyszy również pies, który znany jest fanom komiksów jako Lucy The Pizza Dog.

Pierwsze zdjęcia z planu Hawkeye. Nowi aktorzy i polski wątek w serialu Marvela

Potwierdziły się informacje, według których Florence Pugh wystąpi w produkcji. Nie jest to jedyna aktorka, która dołączyła do obsady nowego serialu Marvela. Studio ogłosiło casting do pięciu nowych postaci, dzięki któremu dowiedzieliśmy się, kto został głównym złoczyńcą. Hawkeye i Kate Bishop będą walczyć z Clownem, znanym jako Kazimierz Kazimierczak. W złoczyńcę polskiego pochodzenia wcieli się Fra Fee. W komiksach Clown doświadczył traumy w dzieciństwie, która sprowadziła go na złą drogę. Z czasem Kazimierczak stał się płatnym zabójcą pracującym dla mafijnych bossów z Nowego Jorku.

GramTV przedstawia:

Znana z serii Obecność Vera Farmiga wcieli się w Eleanor Bishop, matkę Kate. Tony Dalton zagra Jacquesa Duquesnę, mentora Clinta Bartona, który nauczył go posługiwać się łukiem. Pojawienie się postaci z przeszłości superbohatera wskazuje, że serial przedstawi genezę Hawkeye’a. Ostatnimi osobami, które dołączyły do obsady jest młoda aktorka Alaqua Cos, która wcieli się w Mayę Lopez znaną jako Echo oraz Zahn McClarnon, który zagra jej ojca.

Przypomnijmy, że pierwszy sezon będzie liczył sześć odcinków, które zostaną wyreżyserowane przez Amber Finlayson, Katie Ellwood i Rhysa Thomasa. Hawkeye zadebiutuje na Disney+ jesienią przyszłego roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!