Prince of Persia: The Sands of Time Remake opóźniony do wiosny 2021 roku

Radosław Krajewski
2020/12/08 15:25
1
0

Remake Prince of Persia: Piaski Czasu nie ukaże się na początku przyszłego roku.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake miał otworzyć przyszły rok i zadebiutować już 21 stycznia. Ubisoft zdecydował o przesunięciu daty premiery swojego tytułu, tym samym dając producentowi czas na doszlifowanie produkcji. Nową datę premiery wyznaczono na 18 marca 2021 roku.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake opóźniony do wiosny 2021 roku

W oświadczeniu Ubisoft nie podanł żadnych szczegółowych informacji, jak twórcy wykorzystają dodatkowy czas na ukończenie gry. Producent podziękował za to fanom za cierpliwość i wsparcie marki.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Prince of Persia: The Sands of Time Remake został zapowiedziany we wrześniu tego roku podczas Ubisoft Forward. Gra otrzymała zwiastun z elementami rozgrywki, który nie przypadł do gustu graczom. W wielu komentarzach głównym zarzutem jest styl graficzny, który miejscami prezentuje się gorzej od wydanej w 2003 roku pierwotnej wersji. Niewykluczone, że twórcy posłuchali opinii sfrustrowanych graczy i poprawią oprawę wizualną swojej produkcji.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake zaoferuje nie tylko nową grafikę, ale również szereg usprawnień w sterowaniu i w pracy kamery oraz stworzone od podstaw przerywniki filmowe. Gra zmierza na PC, Xboksa One, PlayStation 4 oraz na konsole nowej generacji.

Komentarze
1
Sanders-sama
Gramowicz
08/12/2020 16:48

Wątpię że poprawią wygląd, ale nie obrażę się bo wygląda to biedne na dzisiejszy dzień.