Dragone Age 4 z gameplayem na The Game Awards? BioWare odkrywa karty

Mikołaj Ciesielski
2020/12/08 08:30
0
0

Deweloperzy informują o „wczesnym spojrzeniu” na grę i prezentują nową grafikę, która prawdopodobnie zawiera logo nadchodzącej odsłony.

Kilka dni temu Geoff Keighley ujawnił, że na tegorocznej gali The Game Awards nie zabraknie studia BioWare, które pojawi się na wydarzeniu wraz z grą Dragon Age 4. Niestety dziennikarz nie ujawnił żadnych szczegółów dotyczących tej prezentacji. Ciekawość graczy postanowili zaspokoić sami deweloperzy, choć również nie zdradzili zbyt wielu informacji. Twórcy ujawnili jednak, że na The Game Awards 2020 możemy spodziewać się „wczesnego spojrzenia” na Dragon Age 4.

Dragone Age 4 z gameplayem na The Game Awards? BioWare odkrywa kartyOznacza to, że BioWare zaprezentuje graczom nowy materiał wideo. Wszyscy mają nadzieję, że deweloperzy opublikują wreszcie pełnoprawny gameplay. Dużo bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest jednak zwiastun zawierający fragmenty rozgrywki, w którym twórcy przedstawią podstawowe mechaniki. Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na tegoroczną galę The Game Awards. Gorąco liczymy, że BioWare przygotuje nieco więcej interesujących ujęć z samej gry, niż miało to miejsce np. na tegorocznych targach gamescom.

Warto również wspomnieć, że kilka dni temu dowiedzieliśmy się o odejściu dwóch kluczowych dla studia BioWare deweloperów. Z zespołem pożegnali się Casey Hudson, dyrektor generalny i twórca serii Mass Effect, oraz Mark Darrah – producent wykonawczy najnowszej odsłony serii Dragon Age.

Dragon Age 4 opracowywane jest z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X. Nadal nie poznaliśmy nawet przybliżonej daty premiery.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!