Twórcy Desperados 3 pracują nad kolejną strategią

LM
2020/12/01 12:35

Mimimi Games jeszcze przed końcem roku podzieliło się swoimi planami deweloperskimi i wydawniczymi.

Jeśli zastanawiacie się, czy tegoroczna premiera gry Desperados 3 powiększyła apetyt twórców na kolejne strategie, to mamy dla Was najnowsze doniesienia. Na oficjalnej stronie Mimimi Games ogłoszono, że ekipa pracuje już nad kolejnym projektem, który tymczasowo nazwano Süßkartoffel. Nie poznaliśmy jeszcze zbyt wielu konkretów, ale pewne jest, że ekipa utrzyma formułę znaną z Desperados 3 czy wyprodukowanego wcześniej Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

Twórcy Desperados 3 pracują nad kolejną strategią

GramTV przedstawia:

Dodatkowo tym razem Mimimi zamierza samodzielnie stworzyć i wydać grę, co oczywiście będzie sporym wyzwaniem i świadczy o sukcesach, jakie studio odnosiło w minionych latach. Ekipa sama przypomina, że przed premierą Shadow Tactics znalazła się na granicy bankructwa, a teraz bierze na siebie wszystkie wydatki, by zachować kreatywną swobodę.

Co oznacza to ostatnie? Raczej nie mamy co liczyć na kolejne Desperados czy Commandos, gdyż marki są w rękach THQ Nordic i Kalypso Media. Gdy tylko Süßkartoffel doczeka się pierwszych konkretów, to na pewno się o tym dowiecie. Tymczasem odsyłamy do Desperados 3, wydanego niedawno Partisans 1941 czy zmierzającego na rynek War Mongrels.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!