Titanfall Deluxe Edition zbiera baty na Steam. EA wydało popsutą grę?

LM
2020/11/21 17:30
0
0

Problemy z systemem dobierania przeciwników, oprawą audio a nawet zainstalowanymi na dysku pakietami DLC.

Jeśli nie zaglądaliście w ostatnich dniach na Steam, to powinniście wiedzieć, iż firma Electronic Arts postanowiła zrobić fanom Titanfall niespodziankę i po cichu wypuściła pierwszą odsłonę serii w sklepie Valve. Wypasiona wszystkimi popremierowymi dodatkami Deluxe Edition gry Titanfall wylądowała wczoraj na Steamie i jak na razie zbiera jedynie cięgi od użytkowników platformy. Dlaczego? Bo nie działa, a przynajmniej nie tak, jak powinna.

 Titanfall Deluxe Edition zbiera baty na Steam. EA wydało popsutą grę?

GramTV przedstawia:

Wydane w 2014 roku Titanfall zostało zaprojektowane z myślą o zabawie w sieci i już na tym etapie możecie odgadnąć, gdzie pojawiły się pierwsze komplikacje. Gracze nie mogą połączyć się z serwerami i szukać rozgrywek, a dodatkowo dostępna na Steam wersja informuje ich o konieczności doinstalowania pakietów DLC, nawet jeśli te już od dawna czekają na dysku. Zainteresowanych raczej nie brakuje, ale większość z nich nie może dostać się nawet do samouczka, który też rozgrywany jest w sieci.

Wszystko to nie powinno raczej dziwić fanów gry, szczególnie że sami zgłaszali podobne problemy z serwerami i systemem dobierania jeszcze na długo przed premierą na Steam. Inna sprawa, że przed wydaniem gry na nowej platformie dystrybucji wypadałoby chociaż sprawdzić, w jakim jest stanie i czy nadaje się do użytku.

Titanfall zadebiutowało w 2014 roku. Grę opracowało studio Respawn Entertainment.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!