Wonder Woman 1984 jednocześnie w kinach i VOD. Nowy zwiastun i data premiery

Radosław Krajewski
2020/11/19 10:51

Warner Bros. przedstawił nowy plan na premierę swojego superbohaterskiego hitu. Amerykanie otrzymają bezpłatny dostęp do filmu w ramach HBO Max.

Po wielotygodniowych spekulacjach dotyczących przesunięcia daty premiery Wonder Woman 84, Warner wreszcie określił kształt debiutu swojego filmu. Jak się okazuje, firma jeszcze w tym roku wypuści swoją superbohaterską produkcję do kin. W przypadku Ameryki utrzymana została data premiery wyznaczona na 25 grudnia 2020 roku. Tego dnia film trafi nie tylko do kin, ale również do serwisu streamingowego HBO Max, gdzie zostanie udostępniony subskrybentom bez dodatkowych opłat. Produkcja na platformie będzie dostępna wyłącznie przez miesiąc. Po tym czasie chętni będą mogli wykupić dostęp do filmu w jednym z serwisów VOD.

Wonder Woman 1984 jednocześnie w kinach i VOD. Nowy zwiastun i data premiery

Inaczej wygląda sytuacja w pozostałych krajach. Wonder Woman 84 pojawi się na dużym ekranie już 16 grudnia 2020 roku. Niestety studio nie podało, w jakich konkretnie, bo jak potwierdził polski oddział Warner Bros. film w polskich kinach zadebiutuje dopiero 25 grudnia 2020 roku. Ta sama data obowiązuje również w chińskich kinach.

Do nowej daty premiery odniosła się reżyserka Patty Jenkins, która wcześniej zapewniała, że jej film na pewno nie trafi na VOD. „Nadszedł czas. W pewnym momencie musisz zdecydować, czy podzielić się każdą miłością i radością, którą masz do zaoferowania, to najważniejsze. Kochamy nasz film i kochamy naszych fanów, dlatego mamy nadzieję, że ta produkcja przyniesie odrobinę radości i wytchnienia w świątecznym okresie. Oglądajcie film w kinach, gdziekolwiek jest to bezpiecznie (sprawdźcie, jak świetną pracę wykonały kina, by tak się stało). Film będzie dostępny także w bezpiecznych domowych warunkach na HBO Max. Życzę wszystkim wesołych Świąt. Mamy nadzieję, że produkcja da wam tyle samo radości, co nam przy jej tworzeniu – napisała Patty Jenkins w oświadczeniu.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Przy okazji nowej daty premiery studio wypuściło świeży zwiastun produkcji z kilkoma nowymi scenami.

Przypomnijmy, że akcja filmu przenosi się do lat 80. XX wieku. W swojej następnej filmowej przygodzie Wonder Woman stawia czoło dwojgu zupełnie nowym przeciwnikom: Maxowi Lordowi i The Cheetah. W obsadzie są: Gal Gadot jako Wonder Woman, Chris Pine jako Steve Trevor, Kristen Wiig jako The Cheetah, Pedro Pascal jako Max Lord, Robin Wright jako Antiope i Connie Nielsen jako Hippolita.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!