Twórcy serii Hitman przygotowują fanów na zapowiedź swojej nowej gry

Maria Wawrzyniak
2020/11/19 09:30
1
0

Deweloperzy ze studia IO Interactive zdradzili, że już niedługo zapowiedzą swój nowy projekt – poznaliśmy dokładny termin zapowiedzi. Jak myślicie, co to będzie?

Przedstawiciele studia IO Interactive ogłosili (podajemy za serwisem Screen Rant) na swoim oficjalnym Twitterze, że już dzisiaj – 19 listopada – o godzinie 15:00 polskiego czasu zaprezentują swój nowy projekt. We wpisie odesłano fanów na kanał zespołu na YouTubie, gdzie najprawdopodobniej odbędzie się transmisja na żywo (lub udostępniony zostanie nowy materiał).

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że do sieci nie trafiły żadne przecieki – ani w ogóle cokolwiek, co mogłoby nakierować fanów na to, czy będziemy mieć do czynienia z zupełnie nową marką, czy może też z jakimś remasterem. Gracze raczej chętnie przyjęliby odświeżenie któregoś Hitmana.Twórcy serii Hitman przygotowują fanów na zapowiedź swojej nowej gry

GramTV przedstawia:

Na pewno nie otrzymamy zapowiedzi nowej gry ze wspomnianej serii – przypominamy bowiem, że duński zespół powoli przygotowuje się do premiery najnowszej odsłony cyklu, czyli gry Hitman III, która została zapowiedziana prawie pół roku temu. Produkcja ma zadebiutować na rynku 20 stycznia 2021 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. W planach jest również wydanie na konsolę Nintendo Switch.

Komentarze
1
f1fson
Gramowicz
19/11/2020 13:09

Ciekawe, ciekawe... Muszę jednak przyznać, że bardziej nie mogę się doczekać Hitman VR.