Demon's Souls – pierwszy sekret odkryty, nie było go w oryginale

Wincenty Wawrzyniak
2020/11/15 18:35
0
0

Gracze bawiący się w Demon’s Souls na PlayStation 5 odkryli tajemnicze drzwi, których nie znaleziono w oryginale z 2009 roku. Czy coś się za tymi drzwiami kryje?

Kilka godzin temu przyglądaliśmy się pierwszym recenzjom gry Demon’s Souls, które wyraźnie sugerują, że mamy do czynienia z odświeżeniem o bardzo wysokiej jakości. Chodzi bowiem o pełnoprawny remake klasycznego RPG-a akcji typu soulslike z 2009 roku, kiedy to został wydany na konsolę PlayStation 3. Nawet najwięksi, najbardziej wybredni fani oryginału są bardzo zadowoleni; wygląda jednak na to, iż deweloperzy ze studia Bluepoint Games dopilnowali, aby w nowym wcieleniu klasyka znalazło się kilka niespodzianek, które zaskoczą przede wszystkim tych, którym przyszło zagrać w produkcję jedenaście lat temu.Demon's Souls – pierwszy sekret odkryty, nie było go w oryginale

Jak podaje między innymi serwis Game Rant, jeden z graczy podczas swojej sesji natknął się na tajemnicze drzwi – swoim odkryciem podzielił się na forum Demon’s Souls na Reddicie, gdzie zapytał, czy ktokolwiek wie, jak te drzwi otworzyć. Dotarł do nich po odkryciu, że jedna ze ścian tak naprawdę jest iluzją; jego post zainteresował fanów. Ktoś wpadł nawet na to, aby przy tajemniczych drzwiach użyć trybu fotograficznego – użytkownikom rzeczywiście udało się ominąć nową przeszkodę i tym samym zobaczyć, co się za nią kryje. Według doniesień za drzwiami znajduje się niewielki dziedziniec, biedny, jeśli chodzi o jakiekolwiek szczegóły. Tyle że ma znajdować się tam przedmiot.

GramTV przedstawia:

Jaki przedmiot – tego również nie wiadomo. Niektórzy zastanawiają się, dlaczego Bluepoint Games zdecydowało się na takie zagranie. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę fakt, że nie jest to pierwszy sekret umieszczony przez deweloperów w odświeżonej wersji gry (chodzi tutaj o zagadkę, którą odnaleziono w remake’u Shadow of the Colossus), taka niespodzianka nie jest już pomysłem urwanym z choinki.

Pozostaje więc czekać, aż społeczność Demon’s Souls wpadnie na to, jak otworzyć tajemnicze drzwi – tak wiecie, po ludzku. Przypomnijmy jeszcze, że Demon’s Souls zadebiutowało 12 listopada bieżącego roku na konsoli PlayStation 5 (sprzęt w naszym kraju pojawi się na rynku 19 listopada). Jeżeli chcecie być na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi najnowszego projektu studia Bluepoint Games, zapraszamy pod ten adres.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!