Turowe RPG Ruined King: A League of Legends Story z nowym zwiastunem

LM
2020/10/31 16:40
1
0

Kilka ciekawostek dla miłośników MOBA League of Legends, a wśród nich dedykowane platformy sprzętowe i okienko wydawnicze tytułu.

Turowe RPG Ruined King: A League of Legends Story z nowym zwiastunem

Po niemal roku od pierwszych zapowiedzi Riot Games opublikowało w sieci kolejny materiał wideo promujący turowe RPG bazujące na marce League of Legends – Ruined King. Produkowana przez studio Airship Syndicate gra wedle najnowszych zapowiedzi ukaże się już na początku 2021 roku na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Później również na PlayStation 5 i Xbox Series. Rzućcie okiem na załączony poniżej zwiastun.

GramTV przedstawia:

W toku rozgrywki udamy się do miasta Bilgewater oraz popłyniemy na Wyspy Cienia. W podróży towarzyszyć nam będzie grupa trzech śmiałków, których wybierzemy spośród kilku doskonale znanych bohaterów League of Legends. Jak sama nazwa wskazuje, czeka nas zapewne konfrontacja z osławionym Ruined King, ale w tym zakresie musimy poczekać na więcej konkretów. Wiemy za to, że Riot stawia na narrację i interakcje pomiędzy bohaterami.

Komentarze
1
Xelos_Iterion
Gramowicz
01/11/2020 15:21

"Turowe RPG", "dedykowane platformy". Ech, pomieszanie z poplątaniem.