CoD: Black Ops Cold War – tryb Zombies Onslaught na start tylko na PS4 i PS5

Mikołaj Ciesielski
2020/10/24 08:30
0
0

Acitivision zaprezentowało nowy rodzaj zabawy, którym pierwotnie będą mogli cieszyć się wyłącznie posiadacze konsol Sony.

Na początku miesiąca firma mieliśmy okazję przyjrzeć się trybowi Zombie w Call of Duty: Black Ops Cold War za sprawą obszernej prezentacji. Dowiedzieliśmy się również wówczas, że wspomniana forma rozgrywki pozwoli na zabawę pomiędzy różnymi platformami i generacjami konsol. Okazuje się jednak, że to nie koniec niespodzianek. Jak poinformowali deweloperzy, tryb Zombie otrzyma jeszcze jeden wariant gry o nazwie „Zombies Onslaught”, którym pierwotnie będą mogli cieszyć się wyłącznie posiadacze PlayStation 4 i PlayStation 5.

CoD: Black Ops Cold War – tryb Zombies Onslaught na start tylko na PS4 i PS5

GramTV przedstawia:

„Zombies Onslaught” to tryb opracowany z myślą o kooperacji pomiędzy dwójką graczy, którzy staną do walki z żywymi trupami na mapach z multiplayera. Kula energii będzie zamykać użytkowników na określonym terenie, chroniąc ich tym samym przed Mrocznym Eterem, który będzie pochłaniał pozostałe części danej lokacji. Z czasem kula zacznie się przemieszczać, a gracze będą musieli za nią podążać, aby pozostać wewnątrz strefy.

W „Zombies Onslaught” użytkownicy będą mierzyli się z kolejnymi falami żywych trupów. Po pokonaniu danej grupy oponentów w ich miejsce będą pojawiać się kolejni, silniejsi wrogowie. Deweloperzy zaznaczają także, że użytkownicy zmierzą się zarówno z szeregowymi rodzajami zombie, jak i ich elitarnymi odmianami. Likwidacja danych przeciwników będzie wpływać na końcową rangę gracza.

Dzięki zdobytym ocenom użytkownicy będą mogli odblokować nagrody, które wykorzystają w innych trybach Zombie, a także w trakcie klasycznych pojedynków multiplayer. Twórcy zaznaczają również, że mają w planach rozbudowę „Zombies Onslaught” o nowe mapy i przedmioty.

Opisywanym wariant zabawy do 1 listopada 2021 roku będzie dostępny wyłącznie na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Po tym czasie „Zombies Onslaught” będzie dostępne również na pozostałych platformach.

Call of Duty: Black Ops Cold War zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X. Premiera 13 listopada.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!