Disney promuje swoją nową animację. Raya i ostatni smok na pierwszym zwiastunie

Radosław Krajewski
2020/10/21 15:05

Studio Myszki Miki udostępniło pierwszy zwiastun swojej nadchodzącej animacji.

Disney Animation Studios pokazało pierwszy zwiastun Rayi i ostatniego smoka. Film będzie kolejną animacją studia, która pojawi się na początku przyszłego roku. Dwuminutowy materiał pokazuje, czego możemy oczekiwać po najnowszej produkcji twórców Krainy Lodu oraz Księżniczki i żaby. Sprawdźcie, jak prezentuje się w akcji nowy film Disneya.

Disney promuje swoją nową animację. Raya i ostatni smok na pierwszym zwiastunie

Historia opowie o młodej dziewczynie Rayi, która wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, aby odnaleźć Sisu, ostatniego żyjącego smoka. Obraz będzie silnie inspirowany kulturą Południowo-Wschodniej Azji i łączy w sobie klasyczne animacje Disneya z kinem akcji prosto z Hongkongu.

GramTV przedstawia:

Za reżyserię Rayi i ostatniego smoka odpowiada duet Paul Briggs i Dean Wellins, dla których będzie to filmowy debiut. Briggs wcześniej współpracował z Disneyem przy animacjach, użyczając głosu wielu postaciom. Wellins jest twórcą historii do Księżniczki i Żaby – ostatniego filmu studia stworzonego klasyczną techniką. Scenariusz napisały Kiel Murray i Adele Lim, znana ze współtworzenia skryptu do Bajecznie bogatych Azjatów.

Raya i ostatni smok pojawią się w kinach 12 marca 2021 roku.

Komentarze
3
Headbangerr
Gramowicz
21/10/2020 18:45

Za MaŁo BiAuYcH LuDkUfF rZoNdAm RuWnOsCi .

wolff01
Gramowicz
21/10/2020 17:44
garfieldgarfield napisał:

Baaardzo fajnie się zapowiada!

Trochę innego zwiastuna się spodziewałem (wolałbym żeby pokazali więcej świata niż jedną dłuższa sekwencję plus parę urywków), ale pewnie trzeba czekać na drugi trailer.

garfieldgarfield
Gramowicz
21/10/2020 15:32

Baaardzo fajnie się zapowiada!