Phasmophobia to najnowszy hit, który podbija Steama i Twitcha

Wincenty Wawrzyniak
2020/10/20 10:00
0
0

Kolejną grą-niespodzianką bieżącego roku okazała się Phasmophobia, będąca debiutanckim projektem niezależnego studia Kinetic Games.

Trzeba przyznać, że bieżący rok jest pełen gier-niespodzianek – najpierw mieliśmy Fall Guys, później Among Us, a teraz… Phasmophobia. Mowa o dość specyficznym survival horrorze, który powstał głównie z myślą o trybie kooperacji oraz wirtualnej rzeczywistości (możemy jednak grać bez headsetu).

Co ciekawe, jest to również debiutancki projekt niezależnego studia Kinetic Games. Gra zaczęła robić się wyjątkowo popularna już na początku października; wzrost zainteresowania produkcją wyraźnie pokazują takie serwisy, jak chociażby Steam Charts czy Steam DB. Produkcja jest również hitem na platformie streamingowej Twitch.

GramTV przedstawia:

Na ten moment gra znajduje się na drugim miejscu bestsellerów na platformie Steam, tuż za wspomnianym Among Us. Jak możemy zobaczyć z kolei w serwisie Steam Charts, w przeciągu ostatnich 48 godzin w Phasmophobii w najlepszym momencie bawiło się ponad 80 tysięcy graczy. Rekord – wynoszący 86 576 użytkowników – został zaś ustanowiony stosunkowo niedawno, bo 11 października.

Bez wątpienia, jest to jeden z najpopularniejszych tytułów, jeśli chodzi o ostatnie dni. Ba, warto zaznaczyć, że jest to produkcja, która znajduje się aktualnie w fazie wczesnego dostępu – premiera pełnej wersji została zaplanowana na przyszły rok. Dajcie znać w komentarzach, czy graliście!Phasmophobia to najnowszy hit, który podbija Steama i Twitcha

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!