Drugi sezon Parku Jurajskiego: Obozu Kredowego z pierwszym zwiastunem

Radosław Krajewski
2020/10/09 15:45

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun nowego sezonu animowanego serialu z serii Jurassic World.

Pierwszy sezon serialu Park Jurajski: Obóz Kredowy zadebiutował w połowie września tego roku. Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem, nie tylko trzymając wysoki poziom jako serial skierowany do dzieci, ale również dorośli fani serii otrzymali coś dla siebie. Więcej o tym przeczytacie w naszej recenzji. Netflix jednak oficjalnie nie ogłosił powstanie drugiego sezonu serialu, aż do teraz, kiedy ujawniono powstanie kontynuacji.

Drugi sezon Parku Jurajskiego: Obozu Kredowego z pierwszym zwiastunem

Drugi sezon otrzymał krótki zwiastun przedstawiający dalsze przygody młodych bohaterów po dramatycznych wydarzeniach z poprzednich odcinków. Sądząc po pierwszej zapowiedzi, możemy oczekiwać więcej tego samego, co otrzymaliśmy w pierwszym sezonie. Platforma zdradziła również, że na drugi sezon nie będziemy musieli długo czekać. Nie podali pełnej daty premiery, ale serial powróci na początku przyszłego roku.

Przypomnijmy, że w Parku Jurajskim: Obozie kredowym poznaliśmy losy sześciu nastolatków, którzy są uczestnikami obozu organizowanego na wyspie Nublar – znanego z pierwszego Parku Jurajskiego oraz Jurassic World. Kiedy dinozaury sieją na wyspie spustoszenie, obozowicze pozostawieni bez opieki, nie są w stanie samemu przedrzeć się przez wyspę. Jako nieznajomi, a wkrótce przyjaciele, łączą siły, aby przetrwać w nieprzyjaznym środowisku opanowanym przez prehistoryczne zagrożenie.

GramTV przedstawia:

Twórcami serialu są Scott Kreamer i Aaron Hammersley. Za produkcję odpowiadają reżyser pierwszych dwóch Parków Jurajskich Steven Spielberg, reżyser pierwszej i trzeciej części Jurassic World Colin Trevorrow oraz Frank Marshall. Animacja powstaje przy współpracy Universal Pictures, DreamWorks Animation i Amblin Entertainment.

Pierwszy sezon jest już w całości dostępny na Netflixie. Drugi pozwoli choć trochę skrócić czas w oczekiwaniu na trzecią część aktorskiego Jurassic World.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!