GRAMTV: najważniejsze premiery gier w październiku 2020 roku

gram.pl
2020/10/08 08:00
0
0

W kolejnym odcinku serii Najważniejsze premiery miesiąca na naszym kanale YouTubie prezentujemy październikowe zestawienie. Szykuje się ciekawy miesiąc!

Na początku ubiegłego miesiąca na naszym oficjalnym kanale na YouTubie opublikowaliśmy pierwszy film z nowej serii GRAMTV pod tytułem Najważniejsze premiery miesiąca. Z racji tego, że rozpoczął się już kolejny miesiąc, w tym przypadku październik, wczoraj na kanale pojawił się kolejny materiał – tym razem zbierający w jedno miejsce wszystkie najważniejsze gry, które zadebiutują (lub już zadebiutowały) na rynku w bieżącym miesiącu.

Jeżeli chcecie być na bieżąco z naszymi filmami, nie zapomnijcie zasubskrybować kanału Gram.pl. Możecie również polubić poniższy film – dzięki temu wiemy, że się Wam spodobał! Jeżeli natomiast wolicie o premierach miesiąca poczytać, zapraszamy również pod ten adres, gdzie znajdziecie tekst pod tytułem W co zaGRAMy w październiku 2020 roku - najciekawsze premiery miesiąca. Miłego oglądania (oraz czytania)!GRAMTV: najważniejsze premiery gier w październiku 2020 roku

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!