Nowa aktualizacja do Mafia: Edycja Ostateczna wprowadza tryb noir

Mikołaj Ciesielski
2020/10/07 19:55
0
0

Czarno-biały filtr nadaje produkcji studia Hangar 13 niepowtarzalnego klimatu.

Mafia: Edycja Ostateczna zadebiutowała na rynku 25 września. Produkcja studia Hangar 13 zebrała dobre recenzje, a tuż po premierze w sieci pojawił się materiał wideo, na którym porównano tegoroczny remake z oryginałem z 2002 roku. Ponadto na temat odświeżonej wersji kultowej produkcji wypowiedział się twórca pierwowzoru – Daniel Vavra. Tymczasem deweloperzy ze studia Hangar 13 udostępnili aktualizację do gry Mafia: Edycja Ostateczna, która m.in. pozwala ukończyć tytuł w trybie noir.

Nowa aktualizacja do Mafia: Edycja Ostateczna wprowadza tryb noir

GramTV przedstawia:

Zainteresowani mogą więc włączyć czarno-biały filtr i przeżyć przygody Tommy’ego Angelo w oldskulowym stylu. W sieci pojawiły się już zrzuty ekranu, które prezentują, jak Mafia: Edycja Ostateczna wygląda we wspomnianym trybie noir i trzeba przyznać, że całość robi wrażenie. Zerknijcie do galerii załączonej do tej wiadomości i oceńcie sami.

Udostępniona przez twórców aktualizacja pozwala również na dostosowanie interfejsu do potrzeb użytkownika oraz usuwa najczęściej spotykane błędy. Patch wprowadza także dodatkową zawartość w trybie swobodnej jazdy, jednak twórcy nie chcieli zdradzać szczegółów, aby nie psuć graczom radości z odkrywania nowych elementów.

Mafia: Edycja Ostateczna jest dostępna na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!