Wielkie zmiany w Warner Bros. – The Batman później, Matrix 4 wcześniej

Radosław Krajewski
2020/10/06 11:25
0
0

Studio przedstawiło nowy kalendarz swoich największych premier na następne lata. Jest wiele niespodzianek.

Po przesunięciu premiery nowego filmu o Bondzie nie było żadnych wątpliwości, że studia ponownie zaczną opóźniać wejście na ekrany kin swoich największych hitów. Dopiero co Diuna doczekała się nowej daty premiery, a niedługo później Warner Bros. przedstawił zaktualizowany kalendarz premier na najbliższe kilka lat. Jest wiele niemiłych niespodzianek, ale fani Matrixa mają powody do radości.

Wielkie zmiany w Warner Bros. – The Batman później, Matrix 4 wcześniej

Niestety, ale na najnowszy film z Batmanem poczekamy dłużej. Produkcja nie trafi do kin 1 października 2021, która to data została zarezerwowana dla Diuny, ale dopiero 4 marca 2022 roku. Mając na uwadze problemy z produkcją filmu przez zarażenie się koronawirusem Roberta Pattinsona, ta decyzja może wyjść ostatecznie The Batman na dobre.

Na czwartą część Matrixa mieliśmy poczekać aż do 1 kwietnia 2022 roku, ale Warner zdecydował o przyśpieszeniu premiery i film trafi na ekrany kin już 22 grudnia 2021 roku. Studia upodobały sobie okres świąteczny, biorąc za pewnik, że wtedy blockbustery mogą zarobić nie mniejsze pieniądze niż w lecie. Zobaczymy, czy tak będzie w przypadku najnowszego filmu Lany Wachowski.

GramTV przedstawia:

Zmieniono również daty najbliższych superbohaterskich hitów od DC. Wonder Woman 84 wciąż pozostaje z premierą zaplanowaną na 25 grudnia tego roku, ale branżowi insiderzy wskazują, żeby nie przywiązywać się do tej daty, bo z pewnością ulegnie ona zmianie. Tak samo, jak daty premier The Flash, Shazama! 2 oraz Black Adam. Pierwszy z nich miał pojawić się w kinach 3 czerwca 2022 roku, ale zadebiutuje dopiero 4 listopada 2022 roku. Z kolei drugą część Shazama przeniesiono z 4 listopada 2022 roku na 2 czerwca 2023 roku. Black Adam z Dwaynem Johnsonem w ogóle stracił datę premiery, więc nie spodziewajmy się debiutu przed końcem 2023 roku.

Fani Minecrafta czekający na filmową adaptację mogą zacząć lekko panikować. Warner zaplanował premierę obrazu na 3 marca 2022 roku, ale ta data już nie obowiązuje. Nowa nie została wyznaczona, więc nie wiadomo, czy film ukaże się w najbliższych latach.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!