Nowy zwiastun Free Guy. Ryan Reynolds rozrabia w grze przypominającej GTA

Radosław Krajewski
2020/10/05 15:10

W sieci zadebiutował nowy zwiastun filmu Free Guy, którego gwiazdą jest Ryan Reynolds.

Wszystko wskazuje na to, że Free Guy pojawi się na dużym ekranie zgodnie z planem. Przez ostatnie miesiące mogło się wydawać, że Disney zapomniał o tym filmie, ale dzięki nowemu zwiastunowi wiemy, że grudniowa data premiery została utrzymana, a studio właśnie rozpoczęło promocję filmu. Jest to jedna z niewielu dużych produkcji, które zobaczymy jeszcze w tym roku, więc cieszy, że przynajmniej tego filmu Disney nie opóźnił.

Nowy zwiastun Free Guy. Ryan Reynolds rozrabia w grze przypominającej GTA

Free Guy to zwariowana komedia akcji, w której zwiedzimy wirtualny świat gry wideo. Bohaterem jest urzędnik bankowy, który odkrywa, że nie jest prawdziwym człowiekiem, a jedynie zlepkiem poligonów drugoplanowej postaci w fikcyjnym świecie. Postanawia zmienić reguły i zostać bohaterem na własnych zasadach. Czeka na niego szereg wyzwań, bo w Free City gracze mogą dopuszczać się niemal każdego rodzaju przestępstw. Na domiar złego grę czeka wyłączenie, więc świeżo upieczony główny bohater musi zrobić wszystko, aby uratować swój świat, zanim będzie za późno.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Shawn Levy, znany z dwóch części Nocy w muzeum, Różowej Pantery i Gigantów ze stali. Za scenariusz odpowiadają Matt Lieberman (Rodzina Addamsów, Scooby-Doo!) oraz Zak Penn (Incredible Hulk, Player One). W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Jodie Comer, Lil Rel Howery, Joe Keery, Utkarsh Ambudkar i Taika Waititi.

Premierę Free Guy zaplanowano na 11 grudnia 2020 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!