Mapa z Cyberpunka 2077 ujawniona dzięki zdjęciom zawartości z pudełkowej edycji

Radosław Krajewski
2020/10/05 11:05

W sieci pojawiły się zdjęcia mapy oraz pocztówek, które znajdziemy w pudełkowej wersji gry.

Jeszcze tylko półtora miesiąca dzieli nas od premiery długo wyczekiwanej gry CD Projekt RED. W tym okresie będziemy mogli liczyć na nowe wiadomości oraz różne przecieki dotyczące rozgrywki, ale i wydań fizycznych Cyberpunka 2077. Jeden już ujrzał światło dziennie na forum Reddita, gdzie użytkownik zamieścił zdjęcia mapy oraz pocztówek z pudełkowej edycji gry.

Mapa z Cyberpunka 2077 ujawniona dzięki zdjęciom zawartości z pudełkowej edycji

Zdjęcia zawartości niektórych elementów z pudełka Cyberpunka 2077 zdradzają nie tylko ich wygląd, ale również po raz pierwszy możemy zobaczyć mapę w całej okazałości. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami Night City zostanie podzielone na kilka obszarów, wśród których znajdzie się śródmieście, slumsy, czy też obszary pozamiejskie, które będą stanowiły sporą część całej mapy.

Niewiele nowych informacji dowiemy się z pocztówek, które prezentują trzy różne miejsca. Pierwsza z nich przedstawia Pacifikę, która architekturą przypomina Las Vegas. Druga pokazuje dzielnicę Japantown, zaś ostatnia kilka osób grających w bilard w klubie El Coyote Cojo. Nie wiadomo czy bar będzie odgrywał jakąś ważną rolę w fabule gry.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada na PC, Xbox One, PlayStaton 4. Gra otrzyma również wersję na nową generację, czyli Xboxa Series X oraz PlayStation 5.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!