Trolle 2, Spider-Man: Uniwersum, Mroczne wody. Co obejrzeć w tym tygodniu?

Radosław Krajewski
2020/09/27 18:00
0
0

Najciekawsze filmy i seriale w tym tygodniu. Zobacz co oglądać na platformach streamingowych i w kinie.

Zbliża się koniec miesiąca, a wciąż nie poznaliśmy pełnych list premier na październik od Netflixa i HBO GO. Całkiem możliwe, że już pierwszego dnia przyszłego miesiąca pojawi się sporo ciekawych filmów, o których nie mamy pojęcia. Zanim jednak je poznamy, musimy posiłkować się pierwszymi zapowiedziami i jak nie ma ich wiele na przełomie miesięcy, tak znalazło się kilka tytułów wartych uwagi. Sprawdźcie, co warto obejrzeć w tym tygodniu.

Trolle 2, Spider-Man: Uniwersum, Mroczne wody. Co obejrzeć w tym tygodniu?

Co obejrzeć w tym tygodniu – seriale

Emily w Paryżu - 2 października (Netflix)

Pierwsza serialowa propozycja od Netflixa w październiku. Serial na pierwszych zapowiedziach wygląda na przyjemny dramat obyczajowy z Lily Collins i przepięknymi widokami Paryża. W produkcji poznamy losy dwudziestoparoletniej dziewczyny, która jest ambitną dyrektorką działu marketingu w Chicago. Pewnego dnia niespodziewanie otrzymuje pracę marzeń w stolicy Francji. Gdy jej firma przejmuje luksusową francuską agencję marketingową, młodej kobiecie powierzone zostaje opracowanie odpowiedniej strategii w mediach społecznościowych. Życie Emily zaczynają wypełniać nowe przygody i nieoczekiwane wyzwania – w tym zyskanie sympatii nowych współpracowników, nawiązanie nowych znajomości oraz odnalezienie prawdziwe miłości.

Co obejrzeć w tym tygodniu – filmy

Trolle 2 - 2 października (kino)

Trolle 2 już jakiś czas temu zadebiutowały na VOD, ale niestety nie w naszym kraju. Ze sporym opóźnieniem, ale film wreszcie wejdzie na ekrany polskich kin, aby w rytm znanych hitów zabawić całe rodziny. Druga część zabiera nas do zupełnie nowych krain, gdzie żyją różne trolle kochające odmienne gatunki muzyki. Królowa Poppy i Mruk ruszają w trasę, aby zebrać wszystkich w walce ze złą Barb, której jedynym celem jest, aby w całej krainie rozbrzmiewały wyłącznie dźwięki rocka.

Spider-Man: Uniwersum - 1 października (Netflix)

GramTV przedstawia:

Jeden z najlepszych filmów superbohaterskich i doskonała animacja o Spider-Manie. Film zasłużenie otrzymał Oscara w 2019 roku, olśniewając nie tylko nowatorską oprawą wizualną, ale również ciekawą historią, wartką akcją i przede wszystkim świetnym głównym bohaterem oraz pobocznymi pajęczymi postaciami. W filmie poznajemy młodego Milesa Moralesa, który nieoczekiwanie musi przywdziać strój Spider-Mana i uratować świat przed Kingpinem. W walce pomogą mu Pająki z innych, alternatywnych światów.

Stan & Ollie - 1 października (Netflix)

Produkcja przedstawiająca losy Flipa i Flapa, czyli Stanowi Laurelowi i Oliverowi Hardy’emu. Obraz nie jest standardową biografią o wielkich artystach, ale oryginalną opowieścią w kluczu slapstickowego humoru znanego z serialu o tej dwójce bohaterów. W Stan & Ollie poznajemy historię komików, od ich początków, przez największe sukcesy, aż do spadku ich popularności. Film więc nie tylko jest hołdem dla artystów, ale również dla ich twórczości.

Mroczne wody - 4 października (HBO GO)

Biograficzny dramat zaangażowany społecznie. Tak, brzmi to groźnie, ale nie ma się czego bać. Przynajmniej do czasu, aż nie poznacie szokującej prawdy, którą film przedstawia, a dotyczy każdego z nas. Wciąż nieprzekonani? To, co powiecie o świetnej roli Marka Ruffalo i gęstym, mrocznym klimacie. Mroczne wody opowiadają prawdziwą historię mecenasa Roberta Bilotta pracującego w kancelarii obsługującej największe amerykańskie korporacje. Kiedy odwiedza rodzinne strony, lokalni farmerzy skarżą się mu, że w tajemniczych okolicznościach padły im krowy. Bilott ma pomóc im wygrać odszkodowanie. Adwokat zaczyna badać sprawę i odkrywa mroczny sekret, który łączy rosnącą liczbę niewyjaśnionych zgonów w jednym z największych koncernów chemicznych na świecie. W procesie, który wytacza, stawia na szali nie tylko swoją karierę, ale również swoje życie i rodziny.

Pozostałe warte uwagi premiery:

  • Suma wszystkich strachów - 28 września (HBO GO)
  • Władca Paryża - 1 października (Netflix)

Pozostałe warte uwagi premiery:, Trolle 2, Spider-Man: Uniwersum, Mroczne wody. Co obejrzeć w tym tygodniu?

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!