Tydzień wielkich marek na PlayStation 4. Co nowego w sklepie PlayStation Store?

LM
2020/09/27 17:05

Sony nie zwalnia tempa. W najbliższych dniach na PlayStation 4 trafi kilka gier bazujących na głośnych markach. Sprawdzamy ofertę sklepu.

Wrzesień powoli dobiega końca, co oznacza, że jesteśmy już niespełna dwa miesiące od oficjalnej premiery konsol nowej generacji. Jednak zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Sony nie zamierza pozostawić użytkowników PlayStation 4 bez dopływu nowych tytułów i ponownie szykuje kilka ciekawych premier. Oczywiście na najlepsze musimy poczekać do okresu przed świętami, ale z pewnością znajdzie się coś, co przykuje Waszą uwagę. W nadchodzącym tygodniu bezsprzecznie królują wielkie kasowe marki, ale szykuje się też upragniony powrót uwielbianych przez konsolowców bohaterów. Wszystkie szczegóły poniżej.Tydzień wielkich marek na PlayStation 4. Co nowego w sklepie PlayStation Store?

Nowe gry na PlayStation 4

  • Genshin Impact – PS4 – 28 września;
  • The Walking Dead: Onslaught – PS VR – 29 września;
  • Crash Bandicoot 4: It's About Time – PS4 – 2 października;
  • Star Wars: Squadrons – PS4 – 2 października.

Już jutro na rynku pojawi się japońskie RPG Genshin Impact, które nie tylko zachęci nas do kooperacji, ale też eksplorowania sandboksowego fantastycznego świata. Krótko po tym posiadacze zestawów PlayStation VR mogą stanąć twarzą w twarz z hordami bezmyślnych żywych trupów w grze akcji The Walking Dead: Onslaught. Stawkę zamykają kolejno: wyczekiwana przez graczy przez 13 lat kontynuacja kultowego cyklu Crash Bandicoot 4 - It's About Time; oraz eksperymentalne, skupiające się na walce w kosmosie Star Wars: Squadrons.

GramTV przedstawia:

Tymczasem aktywni abonenci usługi PlayStation Plus wciąż mogą zgłosić się po rozdawane w tym tygodniu Playerunknown’s Battlegrounds oraz Street Fighter 5.

Nowe gry na PlayStation 4, Tydzień wielkich marek na PlayStation 4. Co nowego w sklepie PlayStation Store?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!