Złóż swojego Xboksa Series X i S z papieru i sprawdź rozmiar konsoli

Mikołaj Ciesielski
2020/09/19 10:15
1
0

Producent pragnie pomóc graczom, którzy boją się, że najnowsza konsola Microsoftu będzie zajmować zbyt dużo miejsca.

Firma Microsoft już w zeszłym tygodniu odkryła wszystkie karty i zaprezentowała szczegóły swoich najnowszych konsol. Na początku otrzymaliśmy informacje na temat Xboksa Series S, a nieco później amerykańska firma ujawniła datę premiery, a także cenę Xboksa Series X. Producent udostępnił również wymiary i wagę swoich najnowszych konsol, ale mimo to wielu graczy wciąż ma obawy i zastanawia się, czy nowy sprzęt Giganta z Redmond wpasuje się w przestrzeń pod telewizorem. Microsoft znalazł rozwiązanie problemu i udostępnił papierowe modele Xboksa Series X i Xboksa Series S.

Złóż swojego Xboksa Series X i S z papieru i sprawdź rozmiar konsoli

GramTV przedstawia:

Teraz każdy zainteresowany może pobrać pożądany model ze strony producenta, a następnie wydrukować i złożyć cały projekt. Amerykańska firma udostępniła dwie wersje papierowych Xboksów. Jedna przedstawia rzeczywisty rozmiar obu konsol, a druga jest ich miniaturą w skali 1:3.

Jeśli Wy również obawiacie się, czy Xbox Series X zajmie w Waszym salonie zbyt dużo miejsca, to nie zwlekajcie i pobierajcie interesujący Was model, a następnie zabierajcie się do składania. Przekonacie się, czy najnowsza konsola Microsoftu pasuje do wystroju Waszego mieszkania.

Xbox Series X oraz Xbox Series S zadebiutują na rynku już 10 listopada. Zamówienia przedpremierowe będzie można składać 22 września.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
elmartin
Gramowicz
19/09/2020 11:06

Wydrukuj, posklejaj i sprzedaj na eBayu ;)) 

Będzie dobre przebicie a frajer się znajdzie.