Xbox Series X z datą premiery i ceną! Microsoft wreszcie odsłania karty

Radosław Krajewski
2020/09/09 15:13
1
0

Microsoft podał dokładną datę premiery oraz cenę swojej najnowszej konsoli. Zamówienia przedpremierowe ruszą jeszcze w tym miesiącu.

Nadeszła ta długo wyczekiwana chwila. Microsoft po wczorajszym ujawnieniu Xboxa Series S – słabszej konsoli nowej generacji pozbawionej napędu, nie zwolnił tempa i ujawnił datę premiery oraz cenę swojego flagowego produktu – Xboxa Series X. Konsola nowej generacji pojawi się 10 listopada w cenie 499 dolarów. Polski oddział Xboxa nie zdradził jeszcze polskiej ceny, ale powinna ona wynosić ponad dwa tysiące złotych.

Xbox Series X z datą premiery i ceną! Microsoft wreszcie odsłania karty

W Stanach Zjednoczonych zamówienia przedpremierowe na Xboxa Series X ruszą już 22 września. Microsoft nie ujawnił, czy konsola 10 listopada pojawi się na całym świecie, czy tylko wybranych rynkach, jak miało to miejsce przy okazji premiery Xboxa One.

GramTV przedstawia:

Obie wersje konsol będą również sprzedawane w ramach programu Xbox All Access, dzięki któremu cena wyniesie 35 dolarów miesięcznie w przypadku Xboxa Series X oraz 25 dolarów miesięcznie za Xboxa Series S. Microsoft planuje wkrótce zwiększyć liczbę krajów z dostępem do abonamentowej usługi. Wśród nich znalazła się Polska, w której Xbox All Access zostanie uruchomiony jeszcze przed końcem roku i dostępny będzie w sklepach Media Expert.

Komentarze
1
Kash28
Gramowicz
09/09/2020 17:49

Ciekawe jaka będzie cena Ps5. Teoretycznie mają słabszą konsole ale za to więcej tytułów. Mam nadzieję że cena będzie identyczna. To byłaby rewelacyjna informacja. Jako że przeznaczone 2500 to może jakaś fajna gierka by wjechała XD